Video! Morozov naasis Levadia põhikoosseisu võimsa keskjooneväravaga (0)

Igor Morozov. Foto: Imre Pühvel

Tallinna FC Levadiast sai täna neljas Eesti karikavõistluste veerandfinalist. Kodusel Maarjamäel alistati Esiliiga B-s mängiv Kohtla-Järve kindlalt 7:0, võimsa keskjoonevärava virutas tänavu esmakordselt Levadia esinduse põhikoosseisus alustanud keskkaitsja Igor Morozov.

Tugeva rivistusega mängule vastu tulnud Levadia pidi esimest väravat ootama 21 minutit, kui Nikita Andrejev lõpuks Järve väravaluku murdis. Minut hiljem tegi Gando Biala seisuks juba 2:0.

35. minutil näitas aga Morozov, et tema klass pole pika vigastuspausiga kuhugile kadunud, kui ta keskjoonelt palli üle Järve väravavahi Viktor Gusevi raamide vahele virutas - 3:0. Sellega Morozov aga ei piirdunud, sest 78. minutil vormistas ta mängu lõppseisu 7:0. Tema kahe tabamuse vahele mahtusid ka Ingemar Teeveri, Andrejevi ja Pavel Marini väravad.

Eelmise hooaja viimases kohtumises rängalt põlve vigastanud Morozovi jaoks oli tegu selle hooaja esimese mänguga Levadia esindusmeeskonna põhikoosseisus. Vigastuspausi lõpetamise järel on ta seni mänguaega teeninud Levadia duublis ning nädalavahetusel sai vahetusest sekkudes kirja ka tänavused esimesed Premium liiga minutid.

Levadia ründaja Ingemar Teever sõnas lõpuvile järel EJL-i teleülekandes: "Võitsime, see on kõige tähtsam. Täna üritasime oma realiseerimist parandada ja mõnes mõttes saime sellega hakkama, aga teisel poolajal tuli lohakus sisse." Järve keskpoolkaitsjast kapten Kevin Kaivoja lisas omalt poolt: "Kindlasti teadsime enne mängu, et tuleb raske, et siin on väga suur roll õnnel. 7:0 on tasemevahe."

Video tipphetkedest (Morozovi värav alates 1:21):

Tallinna FC Levadia - Kohtla-Järve JK Järve 7:0 (4:0)
21., 48. Nikita Andrejev, 22. Gando Biala, 35., 78. Igor Morozov, 42. Ingemar Teever, 58. Pavel Marin

Hoiatus: 23. Aleksei Tihhonov
Mänguolud: +14, vahelduv pilvisus; muruväljak heas seisukorras