Napoli ja Inter olid võidukad, Pescara sai püssi paukuma (0)

Itaalia kõrgliiga 25. vooru esimestes pühapäevastes mängudes teenisid kolm punkti mõlemad platsil käinud esikuuiku meeskonnad.

Päeva esimeses kohtumises oli Inter keerulises kohtumises üle 1:0 Bolognast. Oma esimese värava Itaalia kõrgliigas lõi suvel 30 miljoni euro eest Santosest Itaaliasse tulnud Gabriel Barbosa. Sel hooajal vaid 66 minutiks platsile pääsenud brasiiliane lükkas 81. minutil paari meetri pealt võrku Danilo D'Ambrosio madala söödu.

Kolmapäeval Real Madridile Meistrite liigas alla vandunud Napoli koduse liiga kaotusteta seeria venis juba 14 mängu peale. Täna alistati ilma eriliste probleemideta Chievo Verona 3:1. Väravad said kirja Lorenzo Insigne, Marek Hamsik ja Piotr Zielinski.

Viimati 28. augustil võidurõõmu maitsnud ning seitse mängu järjest kaotanud liiga punane latern Pescara šokeeris täna avalikust 5:0 hävitustööga Genoa vastu. Turvalisest tsoonist lahutab uustulnukat aga endiselt kümme punkti.

Sassuolo alistas tänu Gregoire Defreli kahele tabamusele oma otsese konkurendi tabeli südames Udinese. Sampdoria ja Cagliari tegid teises tabeli keskmike vastasseisus 1:1 viigi.

Bologna - Inter 0:1 (0:0)