Narvas sai kinnitust, et heitlus käib erinevate planeetide vahel (hinda mängijaid!) (0)

Ilja Ferapontov lõi Transi auvärava. Foto: Brit Maria Tael (arhiiv)

Premium liiga 24. voor viis Narvas vastamisi tabeli neljanda ja viienda meeskonna, kuid pingereas jälitajarollis olev Trans ei suutnud Infoneti vastu liialt ohtlikuks muutuda ja vahe tabeli keskmike vahel on nüüd koguni 20 punkti.

Kreenholmi staadionil algas lahing küll mõnusa võitluse ja kompromissitu heitluse toel, kuid avapoolaja keskpaigaks sai mängu murrang toodud. Täna Transi paremkaitses mänginud Artjom Škinjov tabas karistusalas oma säärega Jevgeni Harini puusa ning kohtunik määras penalti. Pärast mõlema mehe tohterdamist lahendas Infoneti vasakkaitsja Dmitri Kruglov olukorra külmavereliselt, saates Artur Kotenko valesse nurka ja viies külalised 1:0 juhtima.

Kui selle seisu pealt oleks Transil veel ehk mingigi võimalus olnud, siis puhkepausiks oli asi palju hapum. 45. minutil leidis Kirill Nesterovi vasakult äärelt antud tsenderdus karistusalas Jevgeni Harini, kelle tugev madal löök Narva meeskonna väravas maandus - 2:0.

Teine poolaeg algas Albert Prosa ohtliku pealelöögiga ja kui esialgu jäi täpsusest puudu, siis 53. minutil enam mitte. Nesterov mängis liiga suurimale väravakütile hõbekandikul olukorra ette ja Prosa pidi oma 20. tabamuse jaoks palli vaid mõnelt meetrilt võrku lükkama.

66. minutil tõi mängu särtsu juurde Ilja Ferapontovi kõva töö tulemusel sündinud värav. Transi ründaja võitis keskringi lähistel Vladimir Avilovilt palli, mängis karistusalas Matvei Igonenist mööda ja saatis mänguvahendi tühja väravasse - 1:3. Särtsu tuli, kuid järgnevalt oli Infonetil ikkagi rohkem võimalusi. Kumbki aga enam skoorida ei suutnud ja nii lõppes mäng külaliste kindla võiduga.

Seega süvenes tabelis vahe Tallinna klubide ja ülejäänute vahel veelgi suuremaks - nüüd edestab neljas meeskond Infonet viiendat Transi koguni 20 punktiga. Viimase 12 vooru jooksul jätkub liigas heitlus kahe erineva planeedi vahel.

Mängu parim - Kirill Nesterov

Venelasest poolkaitsja oli Infoneti kõige ohtlikum mees, kes vedas rünnakuid ja tekitas mitmeid ohtlikke momente. Tasuks ka kaks väravasöötu.