Nõmme comeback kestis kolm minutit (8)

Foto: Gertrud AlatareTalvel tagareit vigastanud Viljandi Tuleviku puurilukk Karl-Romet Nõmm naasis postide vahele, kuid mäng kestis tema jaoks vaid kolm minutit.

Aastalõputurniiril tagareit vigastanud ja seetõttu nii Granatkinile sõitnud U-19 koondisest kui teisest testimisest Norra hiiu Moldega kõrvale jäänud Nõmm naasis Tuleviku esindusmeeskonna ridadesse tänases mängus FC Infoneti duubliga.

Noor puurilukk sai aga väljakul olla vaid kolm minutit, kui niitis jalust Infoneti ründaja ja saadeti duši alla. Mullu Esiliiga parimaks väravakütiks kerkinud Eduard Golovljov 11 meetrilt ei eksinud.

Tulevik tuli teisel poolajal vähemuses Roger Teori tabamusest küll mängu tagasi, kuid Golovljovi teine värav tosin minutit enne lõppu andis Infonetile siiski võidu.

Et teises õhtupoolses mängus tegid Kalju ja Levadia U21 meeskonnad 2:2 viigi, on Esiliiga taas väga pingelise hooaja alguse saanud: täiseduga ei ole kolme vooru järel keegi, kuus meeskonda on saanud kaks võitu.