Ojamaa koduklubi sai AZi vastu väärtusliku viigipunkti (9)

Hollandi kõrgliigas tuli Henrik Ojamaa koduklubi Go Ahead Eagles võõrsil AZ Alkmaari vastu 0:2 kaotusseisust välja. Ojamaa jälgis kogu kohtumist varumeeste pingilt

Viiendal kohal olev AZ läks kodumurul tänu Wouter Weghorst 37. ja 52. minut tabamustele 2:0 juhtima. 66. minutil lõi Sander Duits ühe värava tagasi ning kolm minutit enne kohtumise lõppu tõi kotkastele viigipunkti vahetusmehe Sam Hendriksi tabamus.

Eagles hoiab viie vooru järel tabelis 15. kohta.

kartulisalat   •
(217.159.176.***)
Loodame,et Martin Reim oli jälle kohal ja tutvus Ojamaa mänguvormiga!
Jormma   •
(62.65.204.***)
Supermäng Ojamaalt. Hollandi foorumid on hullumas. Een Ojamaa is een bijgevoegd Ojamaa mechanisme gebruikt om handmatig te openen of sluiten van een deur. Een deurklink algemeen kan Ojamaa verwijzen naar een vaste of hendel bediende Ojamaa vergrendeling apparaat, waaronder op de auto Ojamaa deuren.
jaak   •
(62.65.5.***)
ojamaa pingivorm tundub tõesti super olevat. sõltumata klubist,kus ta parasjagu on.
Jaan Kerner   •
(80.254.154.***)
Supermäng! "Ojamaa jälgis kogu kohtumist varumeeste pingilt". Kas supermängud tehaksegi varumeeste pingilt?
hm   •
(2001:7d0:89d6:b780:391.***)
Supermeeskonna Flora superfännid jälle platsis oma superjäreldustega Ojamaa koondisse saamisest ja mitte. SUPER!
õige jormma   •
(217.71.46.***)
lõpetage see debiilikute mängimine ! kui ojamaa seekord kutset ei saa on see täiesti normaalne... ei ole mänguajaga just kiita... mis puutub mängijasse endasse siis üldse ei arva et kehv mängija oleks, vastupidi, premiumliiga poistest ikka pika puuga üle... aga kuna viimasel ajal mängupraktika jääb kesiseks siis koondisest välja jäämine mõistlik :)
hm   •
(2001:7d0:89d6:b780:f19.***)
Saa inimene ükskord aru, et puhtalt MÄNGUAJA ja MÄNGUPRAKTIKA pealt ei sõltu koondisse saamine! Siin on sadu näiteid mängijatest, kes teenivad Klavanist mitu korda rohkem nädalas ja pole mänguaega klubis saanud. Koondisse on nad ikkagi kutsutud, sest peatreener teab, milleks ta võimeline on ja koondise mängupilt lõikab vaid kasu sellest.

Oksele ajab see jutt, et võtame koondisse neid, kes elu eest mängida saavad. Olen ka varem öelnud ja ütlen uuesti, et hakkame siis amatöörliigadest mängijaid võtma. Seal mõni paneb terve hooaja iga mäng 90 minutit jutti ja kordagi ei vahetata välja ega saa vigastada ka. Mis arvad, oleks ju hea plaan?

Kui need sinu Sappinenid ja Allikud väljakul on, siis 90% ajast, mil Eesti palli valdab, on see kaitseliinis ja vastase värava alla EI JÕUA! Too konkreetne näide, et ma eksin. Üks asi on see, kui florakad löövad Premium liigas väravaid ja on algrivistuses, aga teine asi on, kui mängida koondise eest Gibraltari või Belgia vastu, kus vastutus on kordades suurem.

Meil pole selle rootslase ajast ühtegi näidet tuua, kus väljakul oleks olnud keegi, kes natukenegi riskis. Nii palju kui neid nn. tulevikutalente Florast on kaasatud, siis on see sööt liikunud küll hea protsendiga, aga probleem on selles, et pigem oma värava suunas.
to hm   •
kes siin koondisse saamisest räägib. saa kaineks ükskord. ehk on lootust sellest pimedast kotist välja saada,kus sa oma flora vihkamisega istud.
to to hm   •
(2001:7d0:89d6:b780:21f.***)
" kui ojamaa seekord kutset ei saa on see täiesti normaalne... ei ole mänguajaga just kiita..." - ehk siis pole tegemist koondisse saamise jutuga?

Ei vihka ma Florat, Levadiat, Paidet ega Rakvere meeskonda. Asi on selles, et kui sul on võtta häid mängijaid ja arvestades koondise kriisi, siis on vaja kutsuda parimad ja mitte need, kes saavad lihtsalt väljakul rohkem minuteid olla.