Otseülekanded

Alates algavast hooajast näeb Soccernet.ee portaalist ka Premium liiga otseülekandeid. Soccernet.ee ülekannete standardajaks on laupäeva esimene ehk kell 13.00 algav mäng. Nädalasisestest voorudest kannab Soccernet.ee otsepildis üle teisipäevaõhtust kohtumist.

"Premium liiga ülekannetest on juttu olnud juba ka varem, aga kuna jalgpalliliidul lõppesid eelmise aastaga mitmed telelepingud ja välja töötati uus telekontseptsioon, õnnestus meil nendega just nüüd kokkuleppele jõuda," selgitas Soccernet.ee peatoimetaja Kasper Elissaar.

2016. aastal Soccernet.ee-s alguse saanud Esiliiga ülekannete maht kasvas samuti tänavusel aastal. Kui eelneval kahel hooajal kandsime üle 30 vooru kohtumist, siis nüüd on otseülekanne kavas igast voorust. Traditsiooniliselt toimub Esiliiga teleülekanne neljapäeval kell 19, kuid sellest aastast lisandus uue ülekandeajana ka esmaspäeva õhtu kell 19.00.

2018 Premium liiga otseülekanded Soccernet.ee-s:

1. voor: teisipäeval, 5. juunil kell 18.30 Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik 
2. voor: laupäeval, 3. märtsil kell 13.00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora
3. voor: laupäeval, 10. märtsil kell 13.00 Pärnu JK Vaprus - Tartu JK Tammeka
4. voor: teisipäeval, 13. märtsil kell 18.30 Paide Linnameeskond - Pärnu JK Vaprus
5. voor: laupäeval, 17. märtsil kell 13.00 JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare
6. voor: laupäeval, 31. märtsil kell 13.00 Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC
7. voor: teisipäeval, 3. aprillil kell 18.30 Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond
8. voor: laupäeval, 7. aprillil kell 13.00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare
9. voor: laupäeval, 14. aprillil kell 13.00 Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans
10. voor: laupäeval, 21. aprillil kell 13.00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora
11. voor: laupäeval, 28. aprill kell 13.00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora
12. voor: teisipäeval, 1. mail kell 13.00 Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare
13. voor: laupäeval, 5. mail kell 13.00 JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora
14. voor: laupäeval, 12. mail kell 13.00 Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Flora
15. voor: kolmapäeval, 16. mail kell 19.00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare
16. voor: teisipäeval, 22. mail kell 18.30 Paide Linnameeskond - JK Narva Trans
17. voor: laupäeval, 26. mail kell 13.00 Tallinna FCI Levadia - Pärnu JK Vaprus
18. voor: teisipäeval, 12. juunil kell 18.30 Nõmme Kalju FC - Viljandi JK Tulevik
19. voor: laupäeval, 22. juulil kell 16.00 Tallinna FCI Levadia - Paide Linnameeskond
20. voor: laupäeval, 29. juulil kell 16.00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare
21. voor: pühapäeval, 5. augustil kell 16.00 JK Tallinna Kalev - Nõmme Kalju FC
22. voor: pühapäeval, 12. augustil kell 16.00 Pärnu JK Vaprus - JK Tallinna Kalev
23. voor: pühapäeval, 19. augustil kell 16.00 JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik
24. voor: laupäeval, 25. augustil kell 13.00 Nõmme Kalju FC - Pärnu JK Vaprus
25. voor: teisipäeval, 28. augustil kell 18.30 Viljandi JK Tulevik - Nõmme Kalju FC
26. voor: laupäeval, 1. septembril kell 13.00 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik
27. voor: laupäeval, 15. septembril kell 13.00 JK Tallinna Kalev - Paide Linnameeskond
28. voor: teisipäeval, 18. septembril kell 18.00 FC Kuressaare - Nõmme Kalju FC
29. voor: laupäeval, 22. septembril kell 13.00 Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka
20. voor: teisipäeval, 25. septembril kell 19.00 Tallinna FC Flora - Pärnu JK Vaprus
30. voor: laupäeval, 29. septembril kell 13.00 Paide Linnameeskond - Tallinna FCI Levadia
31. voor: teisipäeval, 2. oktoobril kell 18.30 FC Kuressaare - Paide Linnameeskond
32. voor: laupäeval, 6. oktoobril kell 13.00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare
33. voor: laupäeval, 20. oktoobril kell 13.00 FC Kuressaare - JK Tallinna Kalev
34. voor: laupäeval, 27. oktoobril kell 13.00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare
35. voor: laupäeval, 3. novembril kell 13.00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora
36. voor: laupäeval, 10. novembril kell 13.00 Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik

Esiliiga hooaja avab Tartu derbi. Foto: Imre Pühvel

2018 Esiliiga otseülekanded Soccernet.ee-s:

1. voor: laupäeval, 24. veebruaril kell 16.00 Tartu FC Santos - Tartu JK Welco - edasi lükatud!
2. voor: neljapäeval, 1. märtsil kell 19.00 Tallinna FC Flora U21 - Tallinna FCI Levadia U21
3. voor: neljapäeval, 8. märtsil kell 19.00 Maardu Linnameeskond - Rakvere JK Tarvas
4. voor: neljapäeval, 15. märtsil kell 19.00 Tartu JK Welco - Tallinna FCI Levadia U21
5. voor: neljapäeval, 29. märtsil kell 19.00 JK Tallinna Kalev U21 - Nõmme Kalju FC U21
6. voor: neljapäeval, 5. aprillil kell 19.00 Keila JK - FC Elva
7. voor: esmaspäeval, 9. aprillil kell 19.00 Tallinna FC Flora U21 - Maardu Linnameeskond
8. voor: neljapäeval, 12. aprillil kell 19.00 Rakvere JK Tarvas - Tartu FC Santos
9. voor: neljapäeval, 19. aprillil kell 19.00 Maardu Linnameeskond - Keila JK
10. voor: neljapäeval, 26. aprillil kell 19.00 Keila JK - Tartu JK Welco
11. voor: neljapäeval, 3. mail kell 19.00 Tallinna FC Flora U21 - Nõmme Kalju FC U21
12. voor: esmaspäeval, 7. mail kell 19.00 Rakvere JK Tarvas - Maardu Linnameeskond
13. voor: neljapäeval, 10. mail kell 19.00 Tartu FC Santos - Rakvere JK Tarvas
14. voor: neljapäeval, 17. mail kell 19.00 FC Elva - Tallinna FC Flora U21
15. voor: neljapäeval, 24. mail kell 19.00 Tallinna FCI Levadia U21 - FC Elva
16. voor: esmaspäeval, 28. mail kell 19.00 Keila JK - Tartu FC Santos
17. voor: esmaspäeval, 11. juunil kell 19.00 JK Tallinna Kalev U21 - Tallinna FC Flora U21
18. voor: esmaspäeval, 9. juulil kell 19.00 Tartu JK Welco - Tartu FC Santos
19. voor: neljapäeval, 12. juulil kell 19.00 FC Elva - Keila JK
20. voor: neljapäeval, 19. juulil kell 19.00 Keila JK - Tartu JK Welco
21. voor: neljapäeval, 26. juulil kell 19.00 Maardu Linnameeskond - Rakvere JK Tarvas
22. voor: neljapäeval, 2. augustil kell 19.00 Tartu JK Welco - JK Tallinna Kalev U21
23. voor: neljapäeval, 9. augustil kell 19.00 Rakvere JK Tarvas - FC Elva
24. voor: neljapäeval, 16. augustil kell 19.00 Nõmme Kalju FC U21 - JK Tallinna Kalev U21
25. voor: neljapäeval, 23. augustil kell 19.00 Tartu FC Santos - Keila JK
26. voor: neljapäeval, 30. augustil kell 18.30 Tallinna FC Flora U21 - Tartu JK Welco
27. voor: esmaspäeval, 3. septembril kell 19.00 Tartu FC Santos - FC Elva
28. voor: neljapäeval, 13. septembril kell 19.00 Maardu Linnameeskond - Tartu FC Santos
29. voor: neljapäeval, 20. septembril kell 19.00 JK Tallinna Kalev U21 - Tartu JK Welco
30. voor: esmaspäeval, 24. septembril kell 19.00 Tallinna FCI Levadia U21 - Maardu Linnameeskond
31. voor: neljapäeval, 27. septembril kell 19.00 Tartu FC Santos - Rakvere JK Tarvas
32. voor: neljapäeval, 4. oktoobril kell 19.00 Tallinna FC Flora U21 - Rakvere JK Tarvas
33. voor: neljapäeval, 18. oktoobril kell 19.00 Tallinna FCI Levadia U21 - Nõmme Kalju FC U21
34. voor: neljapäeval, 25. oktoobril kell 19.00 Rakvere JK Tarvas - Nõmme Kalju FC U21
35. voor: neljapäeval, 1. novembril kell 19.00 Nõmme Kalju FC U21 - Keila JK
36. voor: pühapäeval, 11. novembril kell 13.00 tiitlimäng või 2. koha saatust otsustav mäng

Sõle spordikeskuse juhile andis altkäemaksu Volta nõukogu esimees Raimo Nõu
SUURED KOONDISED
KODUST JA VÕÕRSILT
LÕPPES PIKK VOOR
REKLAAM
EILE VÄLJAS
RISTNURK
MEISTRITE LIIGA FINAAL
REKLAAM
PREMIUM LIIGA
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
14
10
4
0
47:12
34
2.
14
10
3
1
45:9
33
3.
14
10
2
2
45:10
32
4.
14
7
5
2
31:18
26
5.
14
6
3
5
25:22
21
6.
14
3
5
6
22:33
14
7.
14
3
2
9
8:42
11
8.
14
3
1
10
20:24
10
9.
14
3
1
10
10:43
10
10.
14
0
4
10
11:51
4
VIIMASED PILDIGALERIID
TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

JALGPALL SUUREL EKRAANIL

Soccernet.ee ja Forum Cinemas kutsuvad! 

PREMIUM LIIGA TALVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK