Paide tuli kaheväravalisest kaotusseisust välja ja alistas Kalju (Frolov sai põlvevigastuse!) (2)

Tristan Koskor lõi Paide võiduvärava. Foto: Brit Maria Tael

Taliturniiril Kaljult 0:3 kaotuse saanud Paide võttis täna Männiku hallis peetud kontrollmängus magusa revanši, kui kaheväravalisse kaotusseisu jäämise järel nõmmekatele tulemusega 3:2 koht kätte näidati.

Kalju asus 10. minutil Peeter Kleini väravast juhtima ja duubeldas skoori 63. minutil Deniss Tjapkini abil. Viimase paarikümne minutiga tegi Paide aga vägeva tagasituleku, kui esmalt vähendas klubis testimisel olev Nigeeria ründaja Emeka Friday Eze peaga kaotusseisu minimaalseks.

Hetk hiljem viigistas Jasper Uwaegbulam värava eest virutatud tabamusega seisu ning lõppskoori vormistas 85. minutil talvel klubiga liitunud ründaja Tristan Koskor, teatas Paide oma Facebooki lehel.

Paide võitu jäi varjutama meeskonna kapteni Andre Frolovi mängu suhteliselt alguses saadud põlvevigastus.

Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond 2:3 (1:0)
10. Peeter Klein, 63. Deniss Tjapkin - 72. Emeka Friday Eze, 74. Jasper Uwaegbulam, 85. Tristan Koskor

Kalju: Vitali Teleš, Andrei Sidorenkov, Maximiliano Ugge, Deniss Tjapkin, Trevor Elhi (56. Liliu), Artjom Dmitrijev (65. Henrik Pürg), Artur Valikajev, Janar Toomet (90. Jevgeni Demidov), Carlos Pereira (67. Vlasii Sinjavski), Igor Subbotin (56. Karl Mööl), Peeter Klein (46. Robert Kirss) (79. Tarmo Neemelo).
Vahetusest: Pavel Londak, Henrik Pürg, Robert Kirss, Vlasi Sinjavski, Liliu, Tarmo Neemelo, Karl Mööl.

Paide: Sten-Marten Vahi, Michael Lilander, Joosep Juha, Nikita Novopašin, Alex Sander Sepp, Andre Frolov (17. Sander Sinilaid), Magnar Vainumäe (69. Sören Kaldma), Randy Padar (65. Ander Ott Valge), Henri Hanson (79. Tristan Koskor), Edgar Tur (62. Jasper Uwaegbulam), Emeka Eze Friday (79. Andre Järva).
Varusse jäid: Magnus Karofeld, Kristofer Kartau.