Paide võitis TrioBeti fänniturniiri! (34)

Foto: Hendrik OsulaErinevatel põhjustel pikale veninud TrioBeti fänniturniir sai huvitava lõpu, kui finaalis kohtusid B-alagrupist oma teekonda alustanud Paide linnameeskond ja FC Kuressaare. Võitjaks osutus Paide toetajaskond, kes ei saanud turniiri jooksul ainsatki kaotust.

Kuna EJL-i korraldatatud jalgpallipere ja ajakirjanike vahelised kohtumised (nii nais- kui ka meesajakirjanikud võtsid võidud - toim.) algasid oodatust hiljem, siis venis ka fänniturniiri algus, ent seda põnevamalt sai vutisõprade heitlus alata.

Avakohtumises alistas Vaprus 2:1 Levadia, pärast mida algas B-alagrupis Paide ja Kuressaare fännide soolo. A-alagrupis oli aga rohkem põnevust, kui nii Jalgpallihaigla, Vaprus kui ka Kalju võrdselt kuus punkti teenisid. Siin said määravaks omavahelised mängud, mis viisid Kalju Tammeka järel teisena edasi.

Kui poolfinaalides suutsid võitjad enda paremuse maksma panna, siis pronksimängus jäi normaalaeg Tammeka ja Kalju vahel 0:0, mis tähendas penalteid. Nende löömisel olid aga nõmmekad paremad, teenides pronksmedalid. Finaalis said Paide fännid tulemusega 1:0 jagu saarlastest, võites teise Soccernet.ee poolt korraldatava fänniturniiri.

Parimatele võistkondadele, mängijatele ja publikumängudele panid auhinnad välja TrioBet, SupporterGrupp, A. Le Coq ja Coca-Cola HBC Eesti ning karikad ja diplomid Eesti Jalgpalli Liit. Lisaks toetas turniiri korraldamist Zone Media.

REKLAAM

Alagrupimängud:

A Pärnu JK Vaprus vs Tallinna FC Levadia 2:1
B Viljandi JK Tulevik vs Paide linnameeskond 0:1
A Nõmme JK Kalju vs Tartu JK Tammeka 0:2
B JK Sillamäe Kalev vs FC Kuressaare 0:2
A Jalgpallihaigla vs Pärnu JK Vaprus 0:1
B Tallinna FC Flora vs Viljandi JK Tulevik 1:1
A Nõmme JK Kalju vs Tallinna FC Levadia 1:2
B JK Sillamäe Kalev vs Paide linnameeskond 1:2
A Jalgpallihaigla vs Tallinna FC Levadia 2:1
B Tallinna FC Flora vs Paide linnameeskond 0:5
A Tartu JK Tammeka vs Pärnu JK Vaprus 1:0
B FC Kuressaare vs Viljandi JK Tulevik 4:1
A Tartu JK Tammeka vs Jalgpallihaigla 0:2
B FC Kuressaare vs Tallinna FC Flora 3:0
B JK Sillamäe Kalev vs Viljandi JK Tulevik 2:0
A Nõmme JK Kalju vs Pärnu JK Vaprus 1:0
A Tallinna FC Levadia vs Tartu JK Tammeka 0:2
B Paide linnameeskond vs FC Kuressaare 1:0
A Nõmme JK Kalju vs Jalgpallihaigla 2:0
B JK Sillamäe Kalev vs Tallinna FC Flora 2:1

Play-off'id:

1. poolfinaal: Tartu JK Tammeka vs FC Kuressaare 0:1
2. poolfinaal: Paide linnameeskond vs Nõmme JK Kalju 2:0
Pronksimäng: Tartu JK Tammeka vs Nõmme JK Kalju 0:0, penaltid 2:3
Finaal: FC Kuressaare vs Paide linnameeskond 0:1

Show-mäng:

Soccernet.ee vs Eesti tipptreenerid 2:4

TRIOBETI FÄNNITURNIIR 2010

Alagrupid:

A-alagrupp

Pärnu JK Vaprus - 6 punkti, III koht
Nõmme JK Kalju - 6 punkti, II koht
Jalgpallihaigla - 6 punkti, IV koht
Tartu JK Tammeka - 9 punkti, I koht
Tallinna FC Levadia - 3 punkti, V koht

B-alagrupp

Viljandi JK Tulevik - 1 punkt, IV koht
JK Sillamäe Kalev - 6 punkti, III koht
Tallinna FC Flora - 1 punkt, V koht
FC Kuressaare - 9 punkti, II koht
Paide linnameeskond - 12 punkti, I koht

Võistkondade koosseisud:

Vaprus:

1. Erkki Grenberg 19.05.1971 "VanemGrenberg"
2. Martti Grenberg 14.04.1981 "Mayhem"
3. Erik Grenberg 25.07.1995
4. Danel Ahman 13.02.1988 "gamer"
5. Üllar Laan 17.11.1983
6. Elari Moks 14.08.1981 "elx"
7. Kristo Palm 31.12.1994
8. Steiv Silm 18.09.1983 "meesmuiste"
9. Sander Soosaar 01.02.1983 "kprsoo"
10. Urmas Lääne 21.06.1979
11. Veiko Vostrjakov 7.02.1975 "vostrjakov"

Kalju:

1. Kaido Hermat 15.08.1988
2. Mario "Romario" Tromp 14.12.1991
3. Argo Alaväli 15.11.1991
4. Jargo Alaväli 02.11.1990
5. Joonas Püüa 21.12.1990
6. Priit Läänesaar 27.10.1991
7. Marko Feld 21.02.1990
8. Kert Lepikson 11.02.1989
9. Mihkel Kukk 17.09.1990
10. Artjom Aleksejev 11.01.1993
11. Andres Jahimaa 27.05.1986
12. Roosa Panter
13. Ott Mõtshärg 15.06.1993

Jalgpallihaigla:

1. Tarmo "Kojamees" Kruusimäe - 1967 särgi nr. 27
2. Frank "Papa" Kolde 1969 särgi nr. 2
3. Valdis "Valta" Toomast 1969 särgi nr. 111
4. Ragnar "Tundmatu" Luts 1976 särgi nr. 76
5. Tarmo "Oops" Linnamäe 1976 särgi nr. 13
6. Björn "Björn" Piibur
7. Urmas "Ummi"
8. Hans "Moks" Moks
9. Andres ”Luftivend” Kaarmann 1976 särgi nr. 11
10. Kalju "Kludth" Ait 1981
11. Margus "Koppel" Koppel 1991 särgi nr. 1

Tammeka:

1. Marek Raudsepp 04.08. 1991
2. Raiko Peramets 25.05. 1990 (Reka)
3. Karli Krigulson 04.12. 1991
4. Kermo Kadak 12.10 1992 (Aramis)
5. Joonas Lillo 14.06 1993 (Joons)
6. Kaido Liiv 22.02 1986 (Guitz)
7. Kaido Vahkal 05.09 1975 (Kaitz)
8. Agu Laas 18.09 1969 (Ax)
9. Tanel Soomets 02.07 1983 (Dan)
10. Sander Lember 24.07. 1981 (GreenDay)
11. Martin Kivimäe 14.04 1993 (Mällar)
12. Sigmar Naudi 20.06 1993 (SixNix)

Levadia:

1. Anatoli Bragin 16.09.1987 "Barleycorn"
2. Sergei Golubtsov 30.08.1987 "Lithium"
3. Daniil Kuznetsov 30.11.1993 "Danny"
4. Valentin Lebedev 06.09.1992 "Valentos"
5. Nikita Vassiljev 25.07.1992 "FaN"
6. Aleksei Rogov 26.11.1990 "Stanley"
7. Maksim Šipov 25.11.1989 "Flying Dutch"
8. Pavel Torpan 25.01.1981 "Alarikh"
9. Vladislav Djukin 10.03.1989 "Vlad KB"
10. Stanislav Levonjuk 02.04.1986 "Lacoste Junior"
11. Dmitri Levonjuk 19.09.1982 "Lacoste"
12. Grigori Solovjov 03.04.1983 "Casillas"

Tulevik:

1. Alvar Loog "James" 26.08.1975 (kapten)
2. Jaanus Kraav "Jansi" 27.10.1983
3. Lauri Koogas "Koks" 9.02.1985
4. Ivar Sinilaid "Ivar" 28.07.1966
5. Janek Mäe 18.05.1988
6. Helen Kuldkepp 28.08.1984
7. Maris Kuldkepp "Konn" 4.01.1986
8. Katre Kokk "Katzuu" 28.01.1992

Sillamäe:

1. Dervenjov Sergei (04.06.1985) "Yorman" aka "Yor" särginumber 13
2. Dervenjov Dmitri (22.03.1988) "Dimash" särginumber 5
3. Kulik Mihhail ( 17.01.1985) "Kulja" särginumber 7
4. Kirejev Denis (20.12.1985) "GT" särginumber 9
5. Lavrov Mihhail (24.06.1983) "Lavr" särginumber 10
6. Egorov Anatoli (08.02.1988) "Toljan" särginumber 1 (väravavaht)
7. Protsenko Vassili ( 30.01.1987) "Prots" särginumber 14
8. Kuzin Anton (02.12.1981) "Staršii" särginumber 2
9. Arsen Vardanjan 04.06.1985) "Bismarck" särginumber 11
10. Vadim Kombarov (10.12.1993) "Žiraf" särginumber 16 (väravavaht)
11. Nikitin Mihhail ( 29.08.1986) "Mulik" särginumber 8
12. Ilja Perov (4.11.1986) "Tommi" särginumber 15
13. Anton Kontutis (28.12.1986) särginumber 18
14. Andrei Kuptsov (02.01.1987) särginumber 4
15. Zenja Kirikov (08.09.1988) särginumber 20

Flora:

1. Brandon Paimal (16.08.1994)
2. Kaspar Onkel (05.02.1994)
3. Raul Kurrista (25.05.1988)
4. Kaisa Laur (29.06.1993)
5. Almar Kielas (29.06.1984)
6. Pärtel Pilt (18.07.1991)
7. Heinri Silvere (26.02.1994)
8. Sander Villo (11.09.1990)
9. Gert Nõgu (25.12.1990)
10. Helen Tandre (25.01.1991)
11. Heiki Rebane (11.10.1982)
12. Risto Kozenevski (02.08.1991)
13. Reino Pihel (19.11.1987)
14. Aadu ja Viinad (parim enne vaata pakendilt)
15. Toomas "Rootsi Kunn" Kalmet (359 eKr)

Kuressaare:

1. Elari Roes (15.07.1990) "Fänn" – nr 3
2. Miko Pupart (04.09.1991) "Mikoza" – nr 17
3. Sebastian Koljak (24.06.1993) – nr 8
4. Rainer Lättemägi (13.04.1991) – nr 9
5. Mark Gortfelder (13.04.1991) – nr 13
6. Tanel Ting (07.12.1990) – nr 7
7. Taavi Ilves (24.03.1989) "Ilves" – nr 11
8. Heikki Hiiuväin (01.03.1989) – nr 25
9. Enar Ool (08.04.1991) – nr 15
10. Madis Sepp (12.07.1989) "Sepp" – nr 4
11. Karli Kuris (22.03.1989) – "Kaala"

Paide:

1. Janek Susi 1989
2. Silver Hansen 1983
3. Tõnn Luts 1992
4. Roomet Saadi 1989
5. Maikel Jätsa 1992
6. Tõnis Tönström 1989
7. Priit Jõesaar 1984 (K)
8. Rain Reiljan 1987
9. Rainer Karmann 1987
10. Mikk Maimann 1990
11. Kively Kohv 1993
12. Indrek Juhanson 1987
13. Herve Rannu 1987
14. Tarmo Kivimäe 1986
15. Taavi Parts 1990 (vv)

Eesti tipptreenerite võistkond show-mänguks:

Kert Küttis (väravavaht)
Martin Reim
Aleksandr Puštov
Valeri Bondarenko
Igor Prins
Fredo Getulio Aurelio
Marko Kristal
Marko Lelov
Meelis Rooba
Sergei Zamogilnõi

Soccernet.ee võistkond show-mänguks:

Brandon Paimal (väravavaht)
Veiko Kampura
Roomet Saadi
Miko Pupart
Kristjan Remmelkoor
Raul Ojassaar
Siim Pulst
Elari Roes
Rait Roop
Even Laanemaa
Sven Sarapuu
Märt Vassiljev
Lennart Komp
Rainer Lättemägi
Silver Leetma
Jaanus Nuutre

Toetajad:

Koostööpartnerid:

SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (34)

Registreeritud kasutajate kommentaare ei ole.

Flora loodab eurosarja needusest vabaneda Austria treeninglaagri abiga
Viimasel üheksal eurosarjas osaletud hooajal on Tallinna Flora piirdunud alati ühe vastasega. Läbi ajaloo ehk 22 eurohooaja jooksul on esimene vastane kahe mängu kokkuvõttes alistatud ja teise mänguni jõutud vaid korra. Tänavu üritatakse see needus murda ja selleks sõidetakse juba nädala lõpus treeninglaagrisse.
EESTI KLUBID EUROSARJAS
KUUM
FLORA MAADLES ROOTSI SUURKLUBIGA
RISTNURK
PREMIUM LIIGA
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
17
15
2
0
52:7
47
2.
17
13
4
0
48:9
43
3.
17
11
3
3
46:16
36
4.
17
8
3
6
46:20
27
5.
17
7
3
7
26:25
24
6.
16
4
3
9
19:40
15
7.
16
3
6
7
15:27
15
8.
17
3
4
10
18:38
13
9.
16
2
1
13
14:64
7
10.
16
2
1
13
9:47
7
VIIMASED PILDIGALERIID
Selgusid Eesti klubide euromängude toimumisajad
EESTI KLUBID EUROSARJAS
Selgusid Eesti klubide euromängude toimumisajad (1)
 
Aland sai järjekordse viigi
EESTLASED VÕÕRSIL
Aland sai järjekordse viigi (0)
 
Purje tegi vana koduklubi vastu kibeda viigi
EESTLASED VÕÕRSIL
Purje tegi vana koduklubi vastu kibeda viigi (0)
ESILIIGA OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee näitab sel hooajal kokku 31 otseülekannet Esiliiga mängudest - ikka neljapäeviti kell 19!

PREMIUM LIIGA SUVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK