Pärnu edasipääsulootused said tagasilöögi (0)

Anastassia Morkovkina. Foto: Soccernet.ee

Pärnu JK naiskond sai Meistrite liiga valikturniiri teises mängus 1:3 kaotuse Albaania meistrilt KS Vllaznia.

Pärnu oli avamängus alistanud Moldova esindaja Anenii Noi 2:0 ja läks ka kohtumist Vllaznia vastu Anastassia-Grazõna Stšerbatšenia 12. minuti väravast juhtima.

Poolajaks oli seis 1:1 ja teisel kolmveerandtunnil vormistasid albaanlannad kindla võidu.

Avamängu võõrustajamaa Bosnia esindajale SFK 2000 koguni 0:5 kaotanud Vllaznia tõusis seega Pärnuga võrdsete punktide peale.  Pärnu lõpetab alagrupiturniiri esmaspäeval Bosnia meistri vastu.

Meistrite liiga 1/16-finaali pääsevad valikgruppide võitjad ning lisaks kümne grupi peale kokku kaks parimat teise koha omanikku.

KS Vllaznia - Pärnu JK 3:1 (1:1)
18. Ezmiralda Franja, 48. Lucie Gjini, 80. Megi Doci - 12. Anastassia-Grazõna Stšerbatšenia

Pärnu: Mari-Ann Ploompuu, Ketlin Saar, Ulrika, Tülp, Alina Svergun, Kairi Himanen, Berle Brant, Aljona Sasova (73. Ljubov Maksimova, Laada Tereštšenkova (72. Kaire Palmaru), Elizaveta Rutkovskaja, Anastassia-Grazõna Stšerbatšenia (77. Olena Lõmar), Kristina Bannikova.
Varus: Jennifer Smirnov, Saskia Sonnberg, Kaire palmaru, Carina Küünemäe, Sandra Paulberg, Olena Lymar, Ljubov Maksimova.