Peavigastus meest ei murra: Gurtšioglujants lõi eelmise koduklubi vastu võiduvärava (Tulevik kindlustas liigavõidu) (1)

Jevgeni Gurtšioglujants Infoneti särgis. Foto: Jana Pipar

Eelmisel pühapäeval mängult peavigastusega haiglasse toimetatud Jevgeni Gurtšioglujants oli täna tagasi Maardu Linnameeskonna algkoosseisus ning ta lõi oma eelmise koduklubi vastu võiduvärava.

Maardu jäi koduväljakul Tallinna Infonet II vastu juba kuuendal minutil kaotusseisu, kui skoori tegi Edgar Tur.

Vaheajaks läksid omakorda võõrustajad 2:1 juhtima, aga 77. minutil viigistas Vadim Šalabai, kes mängis veel käimasoleva hooaja esimeses pooles Maardu eest, kuid esindab alates suvest Infonetti.

Šalabai ei jäänud siiski selles Esiliiga 31. vooru kohtumises viimaseks, kes oma eelmise koduklubi vastu skoorib, sest 82. minutil lõi Maardu võiduvärava Gurtšioglujants ning üleajal vormistas lõppnumbrid 4:2 Nikita Brõlin, kes kuulus Infoneti ridadesse 2015. aasta esimeses pooles.

Samal ajal oli liiga liider Viljandi Tulevik parem oma lähimast jälitajast ehk Tallinna Flora U21-st 2:0. Mõlemad väravad lõi teisel poolajal Kristen Kähr.

Pääsu Premium liigasse juba taganud Tulevik kindlustas tänasega endale ka Esiliiga võidu.