Pedro viis lisaajal Chelsea poolfinaali ja päästis Conte töökoha (1)

Inglismaa karikamängudes selgusid täna kaks viimast poolfinalisti. Londoni Chelsea suutis läbi raskuste alistada lisaajal Leicester City ja Southampton pani teisel poolajal oma paremuse maksma Wigan Athleticu vastu.

Chelsea langes hiljuti Meistrite liigas konkurentsist ja Premier League'is on iga punkt väärtuslik, et uuel hooajal saaks Euroopa prestiižsemas sarjas kaasa lüüa. Antonio Conte töökoht oli nii suure küsimärgi all ja tänase kaotuse puhul arvati, et itaallane saabki kinga.

Esimest väravat tuli oodata 42 minutit, misjärel keerutas Alvaro Morata karistusalas palli kaunilt taha nurka. Minimaalne eduseis püsis kuni 76. minutini - Chelsea värava all tekkis suur segadus, puurilukk Willy Caballero andis oma parima, et eduseisu hoida, kuid Jamie Vardy lööki mehel siiski ei õnnestunud tõrjuda.

Lisaaja ainus tabamus sündis 105. minutil. N'Golo Kante andis hea tsenderduse trahvikasti ja ääreründaja Pedro saatis peaga mänguvahendi võrku. Leicester enam kaotusseisust välja tulla ei suutnud ning Chelsea sammus poolfinaali.

Päeva esimeses kohtumises alistas Southampton 2:0 Wigan Athleticu. Viimased suutsid eelmises ringis välja lülitada suursoosiku Manchester City ja olid ka täna head mängu näitamas. Teisel poolajal siiski sai jaks otsa ning 62. minutil avas mänguskoori Pierre-Emile Höjbjerg. Esimesel lisaminutil vormistas lõppseisu Cedric Soares.

Poolfinaalis kohtuvad Chelsea ja Southampton ning teises paaris lähevad vastamisi Manchester United ja Tottenham Hotspur. Mängud toimuvad 21. ja 22. aprillil.

Leicester City - Chelsea 1:2 (0:1)