Pilk peale: Klavani suur mäng ja Ranieri maagia (0)

Kõik suured liigad on nüüd talvepausilt naasnud ning hooaja teine pool läheb ametlikult käima - tähtis mäng ootab ees Ragnar Klavanit, aga vaadata on ka teiste liigade fännidel.

Soccernet.ee välismaa jalgpalli nädalarubriik "Pilk peale" annab igal reedel soovitusi, milliseid mänge nädalavahetusel mitte maha magada.

• Reedel, 12. jaanuaril kell 21.30 Bayer Leverkusen - Bayern München

Saksamaa kõrgliiga naaseb 26-päevaselt puhkuselt kohe korraliku lahinguga, kui omavahel lähevad vastamisi liigatabeli esimene ja neljas. Kui nüüd läheb käima teine poolaeg, siis sama duell oli ka Bundesliga hooaja avalahing, kui Bayern sai 18. augustil 3:1 võidu.

• Pühapäeval, 14. jaanuaril, kell 18.00 Liverpool - Manchester City

Ragnar Klavan ja Liverpool. Detsembri lõpp ja uue aasta algus oli Inglismaal ülimalt tihe ning suuri minuteid sai ka Eesti koondise kapten, kes aga tänaseks kümmekond päeva puhkust on saanud. Viimatises karikamängus säras juba uus ost Virgil van Dijk ning just City vastu on näha, milline on praegune keskkaitsjate hierarhia. Fakt on aga see, et Liverpool on korralikus hoos ning Manchesteri sinise poole hooaja esimene kaotus näib täiesti reaalne.

• Pühapäeval, 14. jaanuaril, kell 22.00 Nantes - Pariis Saint-Germain

Prantsusmaa valitsejal PSG-l on üks kaotus liigas juba kirjas, aga pühapäeva hilisõhtul minnakse külla Nantes'ile. Nimede poolest veidi lahja mäng, aga tegelikult märgiline. Nantes'i lootsiks on Claudio Ranieri, Leicesteri meistriks viinud oma valla üks suurimaid spetsialiste. Nantes on tabelis tõusnud viiendaks ja endale on 19 mänguga lubatud lüüa kõigest 18 väravat. Kas suudetakse koputada ka Meistrite liiga uksele?