Premier League'i viimased kaks meistermeeskonda selgitavad välja Inglismaa karika poolfinalisti (0)

Inglismaa karika veerandfinaalideks loositi omavahel kokku Leicester City ja Londoni Chelsea. Ühtlasi säilis võimalus, et ühe paari neljast moodustavad mitte Premier League'i klubid.

Inglismaa meistritiitli suunas liikuval Manchester Cityl tuleb esmalt üle olla tugevuselt teises liigas pallivast Wigan Athleticust. Seejärel ootab neid ees Southampton, kes eile alistas läbi raskuste West Bromwich Albioni. Linnarivaal Manchester United sai vastaseks Brighton & Hove Albioni.

Chelseal on võimalus teha korrektuurid eelmisest aastast, kui karikafinaalis kaotati 1:2 Londoni Arsenalile. Siniste ainsa värava lõi seejuures Diego Costa, kes nüüdseks on peatreener Antonio Contega tekkinud erimeelsuste tõttu naasnud oma endisesse koduklubisse Atletico Madridi. Tänavu tuleb veerandfinaalis üle olla tunamullusest Inglismaa meistrist Leicester Cityst. Meeskonnad on sellel hooajal juba korra ka liigamängus kohtunud, kui 13. jaanuaril lepiti 0:0 viiki.

Hetkel seisab ainsana Sheffield Wednesday - Swansea City paaril ees kordusmäng, sest avalahing lõppes 0:0 viigiga. Kui Rochdale suudaks üllatada Tottenham Hotspuri ja Swansea peaks konkurentsist langema, siis kolme Premier League'i paari kõrval leiaks aset ka üks madalamate liigade vastasseis.

Mängudega tehakse algust 16. - 19. märtsil. Täpne ajakava pole veel paika pandud.