PSG kinnitas eliidis kanda, Chelsea võitis viimase puutega (5)

Meistrite liiga kolmapäevaõhtu keskses mängus sai prestiižse võidu PSG, kui Müncheni Bayern kodus 3:0 seljatati.

Võib öelda, et PSG läbis esimese suure testi mängeldes - Bayern leidis end kaotusseisust esimese 90 sekundiga ja õieti mängu sisse ei saanudki, väheseid võimalusi ei kasutatud ja hoopis Edinson Cavani viis PSG 2:0 ette.

Teisel poolajal lõi Neymar vasturünnaku lõpetuseks kolmanda ja mitu võimalust jäeti veel realiseerimata. PSG sai, mida tahtis - ka kõige suuremad peavad nendega arvestama kui tõsise pretendendiga Meistrite liiga karikale.

Suurtest tegi töö kiiresti ja korralikult ära ka Manchester United, kes poole tunniga Moskvas 3:0 eduseisu sisse võttis ja lõpuks CSKA 4:1 alistas, päeva suurima võidu sai aga veidi üllatuslikult Basel, kui kodus Benficast koguni 5:0 üle sõideti.

Õhtu teravaimat lõppu nägi esimest korda uuel Metropolitanol Meistrite liigat võõrustanud Atletico Madrid, kes asus Chelsea vastu juhtima, aga kaotas lõpuks 1:2, kusjuures Michy Batshuayi võiduvärav sündis teise poolaja üleminutite üleajal, mängu viimasest puutest.