Punane ja penalti aitasid Maardut vaid ajutiselt (0)

Mait Toom lõpetas vigastuspausi. Foto: Brit Maria Tael (arhiiv)

Maardu Linnameeskond sai Esiliiga üheksandas voorus Tallinna Levadia U21 vastu kolmveerand kohtumist arvulises ülekaalus mängida, kuid ei suutnud enamat 3:4 kaotusest.

Levadia U21 asus võõrsil kiirelt 2:0 juhtima, aga Alex Roosalu eemaldamine avapoolaja keskel ja sellele järgnenud penalti andsid trumbid Maardule.

Vaheajaks jõudiski Linnameeskond 2:2 viigini, ent teisel poolajal haarasid levadialased uuesti kaheväravalise edu ning Maardule hiline värav enam ühtki punkti ei andnud.

Samal ajal mängis Tallinna Flora U21 oma eduseisu Tallinna Kalevi vastu maha ja piirdus 1:1 viigiga.

Florakatel oli teisel poolajal võimalus penaltist 2:0 juhtima minna, aga Tõnu Paavo jättis 11 meetri löögi realiseerimata. 83. minutil lõi Silver Grauberg omavärava.

Oma esimese vigastuspausi-järgse mängu tegi Flora puurivaht Mait Toom, kes kaitses väravat esimesel poolajal.