Puri alustas aastat võidukalt, Reintam sai kaotuse, Zenjov viigi (Zenjovi klubi tõi Inglismaalt ründejõudu!) (0)

Sander Puri jaoks algas aasta võidukalt. Foto: Waterfordi Facebook

Täna ja eile käisid murul mitmed Eesti koondislased. Sander Puri alustas oma aastat võidukalt, Mikk Reintam sai kaotuse ning Sergei Zenjov viigi.

Uuest hooajast Iirimaa kõrgliigasse kuuluv Waterford külastas oma selle aasta esimeses treeningmängus Tramore AFC-d, kes alistati 16. minuti väravast 1:0. Sisuliselt kogu eelmise hooaja vigastuse tõttu vahele jätnud poolkaitsja Puri tegi Waterfordi eest kaasa teise poolaja.

Värskelt Eesti koondisega Rootsi vastu mänginud keskkaitsja Mikk Reintam sai täna kirja aasta esimese matši oma koduklubi Trineci eest. Tšehhi esiliigas teist kohta hoidev Trinec sai võõrsil 0:1 kaotuse Tšehhi kõrgliigasse kuuluvalt Karvinalt. Mikk Reintam kuulus oma klubi põhirivistusse ja oli koos väravavahiga üks kahest mängijast, kes oli platsil mõlemal poolajal.

Ründaja Sergei Zenjov sai oma Poola kõrgliigas mängiva tööandja Krakowi Cracoviaga täna kirja 2:2 viigi riigi esiliigasse kuuluva Sosnowieci Zaglebiega. Cracovia lõi oma mõlemad väravad avapoolajal, Zenjov tegi kaasa teise kolmveerandtunni. Muuhulgas tõi Cracovia omale täna Inglismaalt kaks täiendust. Readingust võeti laenule 25-aastane Läti koondise ründaja Deniss Rakels, kes esindas klubi ka enne Readingusse siirdumist aastatel 2014-2016. Lisaks hangiti omale Birmingham Cityst pikakasvuline Taani ründaja Nicolai Brock-Madsen (25).