Rahe ega Trans Infonetti ei pidurdanud (0)

FC Infonet lõpetas oma Premium liiga avaringi suure võiduga, kui võõrsil alistati Narva Trans tulemusega 3:0.

Esimesed paarkümmend minutit korralikus rahesajus peetud kohtumist alustas tunduvalt paremini just Trans, kes esimese kuue-seitsme minutiga Matvei Igoneni värava alla mitmel korral väga ohtlikult jõudis, kuid sellest hoolimata siiski väravata jäi.

Peagi elasid mängu sisse ka infonetlased, kes 18. minutil ka juhtima asusid. Vasakult äärelt tulnud nurgalöögi ajal jätsid Transi kaitsjad piisava katteta Artur Rätteli, kes palli peaga kenasti tabas ning sellega skoori avas.

Poolaja lõpp kuulus aga halvas mõttes Transi väravavahile Aleksei Matrossovile, kelle kaks ebaõnnestunud tõrjet tõid Infonetile veel kaks tabamust. Esmalt sai tühja väravasse palli panna taas Rättel, poolaja lisaminutitel sai jala valgeks ka keskkaitsja Ofosu Appiah, kes kasutas ära Matrossovi paha pudistamise.

Infoneti ghanalase jaoks oli tegu juba hooaja viienda tabamusega, mis tõstab ta koos Sakari Tukiaineniga Premium liiga väravalööjate edetabelis esikohta jagama.

Kolmas värav enne vaheaega murdis Transi lõplikult - teisel kolmveerandtunnil enam Infoneti kolmele punktile erilist ohtu ei kujutatud ning kuigi Svjatoslav Jakovlevi madalatest pallidest mõni võimalus Transile tekkis, siis kodupublikut väravaga rõõmustada Transil ei õnnestunud.

Võidupunktid tõstavad Infoneti vähemalt õhtuni tabeliliidriks, Trans jääb endiselt kaheksandale reale.

Mängu parim - Ofosu Appiah

Infoneti ühtlaselt tugeva esituse seast on individuaalseid säramisi küllaltki raske välja tuua, kuid juba oma hooaja viienda tabamuse löönud Appiah on tõestamas, et infonetlaste jaoks on tema näol leitud tõeline pärl. Hooaja viiendale väravale lisaks pani mees endast kõik välja ka kaitsefaasis, saades selle juures mitu korda päris kõvasti haiget.