Real Madrid oli lähedal krahhile, aga pääses nördimusega (0)

Meistrite liigas oli täna tõeliselt suurele üllatusele lähedal Poola meisterklubi Varssavi Legia, kui suudeti 0:2 kaotusseisust minna Real Madridi vastu juhtima, kuid eduseisu ei suutnud tühjade tribüünide ees mänginud poolakad hoida.

Soccernet.ee hakkab edaspidi valima igal Meistrite liiga õhtul kolm ilusaimat väravat. Tänased märkimisväärsed kolm tabamust löödi Varssavi Legia - Real Madrid kohtumises (Bale, Odjidja-Ofoe, Moulin).

Tiitlikaitsja asus kohtumist Varssavis juba 57. sekundil juhtima, kui Gareth Bale'i oivaline üle puusa löök Legia väravavõrku lendas. Kümme minutit enne puhkepausile minekut duubeldas Madridi klubi eduseisu Karim Benzema. Legia ei jäänud võlgu: Vadis Odjidja-Ofoe suurepärane kauglöök maandus Keylor Navase valvatava värava ristnurgas ja seis oli 1:2.

Draama alles algas. 58. minutil suutsid poolakad mänguseisu viigistada, kui täpne oli Milos Radovic. Real asus otsima oma juhtväravat, kuid tulutult. Valusalt nõelasid hoopis väljakuperemehed, kui meeskondliku rünnaku vormistas väravaks Thibault Moulin. Punkti päästis tiitlikaitsjale Mateo Kovaci tabamus paar minutit hiljem.

Oma järjekordse kaotuse Wembley staadionil sai Tottenham Hotspur, kui alla tuli vanduda Leverkuseni Bayerile skooriga 0:1. Külaliste värava eest hoolitses Kevin Kampl. Teine täna võistlustules olnud Inglismaa klubi ei suutnud enamat väravateta viigist. Just selle tulemusega naaseb koju valitsev Premier League'i meister Kopenhaagenist.

Kohustuslikud kolm punkti kirjutas tabelisse juurde Dortmundi Borussia, kes alistas koduväljakul samuti Realile hambaid näidanud Lissaboni Sportingu 1:0. Sama tulemusega võidu teenis Porto, olles üle belglaste Club Brüggest. Torino Juventus ja Lyoni Olympique leppisid Itaalias 1:1 viigiga.

Suureskoorilised võidud teenisid Monaco ja Sevilla, kes tegid selja prügiseks Moskva CSKA-l ning Zagrebi Dünamol.