Reali ja Juventuse mängu vilemehe perekond on politseisse pöördunud (13)

Meistrite liiga veerandfinaalis Real Madridi kasuks otsustava penalti määranud inglasest kohtunik Michael Oliver on endiselt vihaste fännide kriitikarahe all ja nüüdseks on asjasse ka politsei segatud.

Real oli Torinos toimunud avamängu 3:0 võitnud, kuid kordusmatšis oli sama suure eduseisu kätte võidelnud ka Juventus ning loetud sekundite pärast oleks kohtumine lisaajale läinud. Medhi Benatia saatuslik puude Lucas Vazquezi vastu ajendas Oliveri kodumeeskonnale viimasel hetkel penalti määrata. Selle peale kees aga täielikult üle Juventuse vanameister Gianluigi Buffon, kes punase kaardiga oli sunnitud lõpuks väljakult lahkuma. 11-meetri karistuslöögi realiseeris kindlalt Cristiano Ronaldo ja viis Reali 4:3 üldskooriga poolfinaali.

Siiani pole Juventuse edasipääsu soovinud fännide kired vaibunud ja isegi Inglismaal on Oliver üheks vihatuimaks persooniks muutunud. BBC Sporti teatel postitati pahatahtlikult Michael Oliveri abikaasa Lucy mobiiltelefoninumber pärast kõnealust mängu sotsiaalmeediasse, misjärel algas solvavate tekstide laviin. Peamiselt naiste liigades samuti kohtunikuna tegutseva Lucy Oliveri suunas tehtud solvangute osas on politsei uurimist alustanud.

Võimud on otsimas kinnitusi ka teadetele, kus Oliveride koduukse taga olid inimesed märatsenud ja läbi postkasti erinevat sõimu teele saatnud. Lucy Oliveri telefoninumber on nüüdseks deaktiveeritud, kuid tema sotsiaalmeedia kanalid on endiselt paljude Juventuse poolehoidjate hambus.

mic   •
(88.196.179.***)
kohtunik ei peaks olema see,kes viimasel minutil edasipääseja otsustab.Real poleks ju sellest veel välja langenud,oleks tulnud lisaaeg ja see (või siis penaltid) oleks otsustanud.Topeltkuri oli Buffonile punase andmine, täiesti liig,sest kindlasti polnud varuväravavaht sel hetkel enam sekkumiseks vaimselt valmis
X   •
(146.255.180.***)
Kui teha selline idiootne otsus peaks kutt arvestama,et saab mõndaaega igast suunast sõimu ja ähvardusi
barca   •
(85.253.215.***)
tatikatest juve fännid , loodetavasti püütakse nad kinni
ss   •
(82.131.46.***)
Isegi ajaloo parim kohtunik Collina ytles et tegu oli täiesti pige otsusega niiet millest me yldse räägime :D
Jah   •
(2001:7d0:87e5:1080:11e.***)
Kohtunik on ainult mängu läbi viija. See et juve tegi vea ja kohtunik näitas penaltit pole Oliveri süü. Nagu ss ytles et isegi Collina väitis seda et see oli penalti.
barca   •
ka kohtunik tegi vea ... mõni teine oleks andnud punase või vähemalt kollase...
100%   •
(94.197.121.***)
Penalt
karlos   •
(82.131.116.***)
Benatia ise ka tunnistas, et lükkas Vazquez't selga aga ta ei oodanud, et ta nii kergelt kukub..
Sämm   •
(37.157.97.***)
Nagu näha, siis probleem on kõigi jaoks Buffonile antud punane... neutraalse fännina siiski austan meest väga, aga ta pole kuningas, kes võib suust välja lasta kõike, mida soovib ja mõtlemata tagajärgedele. Selline see jalgpall on ja pole midagi teha.
Kerad pikk kee ja Puu Jol   •
(37.157.111.***)
tra te ei kiusa kohtunikku.
to mic   •
(83.166.43.***)
Viimasel minutil ei tohi anda, aga kui lõpuni on jäänud minut ja üks sekund, siis on OK?
Gianluigi Buffon   •
(85.253.156.***)
"Kohtunikul on südame asemel prügikast!" --- :))
Naljakas jah   •
(93.185.255.***)
Eks nüüd peab juventuse ja buffoni pärast jalgpallireeglid ära muutma, et olgu kui jõhker või kui kindel penalt mängu lisaajal, siis KOHE KINDLASTI EI TOHI ANDA ENAM PENALTIT, kuna viimased minutid ja kohtunik ei tohi anda kindlat penaltit, mis viimasel minutil vaja anda tuleks. Kasvõi teinekord, lennaku jalg ees ja murdku teisel jalaluu, aga vot siis ka ei tohi penaltit anda, kuna mängu viimane minut ja kohtunik ei tohi sekkuda. Parem võtaks üldselt kohtuniku platsilt ära, kui viimased minutid jäänud. See kõik ongi hetkel sama absurdne nagu minu jutt. Kui ikka ei suuda mängu viimasel minutil värava ees mehelt palli puhtalt ära võtta või tekitad üldselt sellise momendi, kus vastane jääb värava ees üksi, siis ilmselgelt penalt õigustatud, kui lähed viimases hädas selga lendama, et päästa, mida päästa tegelikult ei anna enam. Selga ei oleks lennanud, siis oleks mänguliselt 100% värava ära löönud ja olekski mänguliselt ka edasi saanud, aga kuna lendas selga, siis muud võimalust ei jäänudki, et anda vastaselt võimalus reeglitepäraselt värav lüüa ja selle konksuga, et väravavahil jääb veel võimalus tõrjuda. Aga ajada sellist jama nagu juventus ja buffon ajavad, siis no andke abi. Buffon oli legend, aga peale sellist jama minu austus tema vastu vähenes. See kuidas ta füüsiliselt kohtunikule sisse lendas ja see mida vabanduseks toob, no eieiei... Pole normaalne.

Pikk ette (ja ise järele) | Pika põua lõpp: kas Paide ongi tiitlikursil või on Flora lihtsalt halb?
KOONDISEMÄNGU EEL
KÜLAS SIIM JUKS!
Udune Albion | Man City eri: kui keegi oleks 20 aastat tagasi öelnud, et tuleb Meistrite liiga võit, oleksin tema kainust kontrollinud
Eesti koondist tabas suure mängu eel tagasilöök: üks mees jääb esialgu lennukilt maha