Reali loputanud Tottenhamil oli tükk tegu Inglismaa kõrgliiga peksupoisiga (0)

Heung-Min Son. Foto: si.com
Inglismaa kõrgliiga 11. vooru tänase mängupäeva juhatasid sisse Tottenham ja Crystal Palace, kellest esimene teenis üliraske 1:0 võidu.

Kolmapäeval Meistrite liigas Real Madridi üle kindla 3:1 võidu noppinud Tottenham oli täna oodatult domineerivam pool, kuid sellest hoolimata suutis tabeli punane latern Crystal Palace neid nulli peal hoida terve esimese poolaja.

Teisel poolajal said Mauricio Pochettino hoolealused oma tahtmise. 64. minutil ei suutnud külalised kuidagi palli ära klaarida ja lõpuks sai karistusala joone lähedalt löögile Heun-Min Son, kes virutas palli kindlalt väravasse. Roy Hodgsoni tulekuga uut hingamist leidnud Palace pidi nii ikkagi vastu võtma hooaja üheksanda kaotuse, kuigi näitas taas, et neil on sisu rohkem kui seda praegune tabeliseis peegeledab.