Rebased jäid ummikusse (2)

Leicester City ei suutnud koduväljakul West Bromwich Albioni vastu enamat 2:2 viigist.

Juba mängu eel prognoositi, et West Bromi murdmine saab Leicesterile raske olema ja kui Salomon Rondon külalised varakult ette viis, muutus missioon veel keerulisemaks.

Kahel korral suudeti Ben Foster üle mängida - Danny Drinkwateri löök maandus võrgus läbi suure rikošeti, Andy King aga viis Leicesteri külmaverelisest meeskondlikust sooritusest poolajaks 2:1 ette.

Teine poolaeg algas rebaste fännidele külma dušiga, kui Craig Gardner kauni karistuslöögi Kasper Schmeicheli selja taha keerutas. Üritati küll, aga kohati kümne mehega karistusalla müüri moodustanud West Brom püsis visalt, appi tuli latt ja Foster tõrjus palle nii kaenlaaugu kui kõhuga ning 2:2 viigiga kohtumine lõppeski, mis annab võimaluse Tottenhamil homme liiga liidriks tõusta, kui West Ham võõral väljakul alistada suudetakse.

Leicester City - West Brom 2:2 (2:1)