Ronaldo lõi oma La Liga 33. kübaratriki ja aitas Reali suure võiduni (Vaata väravaid!) (0)

Real Madrid lõi juba esimese poolajaga neli väravat, kui Hispaania kõrgliiga 23. voorus alistati Real Sociedad skooriga 5:2.

Juba esimesel minutil oli mänguskoor avatud ja Lucas Vazquezil tabamus kirjas. 37. minutiks oli Reali suurimal staaril Cristiano Ronaldol kaks värava lisaks löödud ja mõni hetk hiljem sai jala valgeks ka Toni Kroos.

Sociedadi lohutuseks suutis 74. minutil Jon Bautista enda tiimi väravaarve avada, kuid peagi oli Ronaldo oma karjääri 33. kübaratrikki tähistamas, mille ta Hispaanias veedetud aja jooksul löönud. Kohtumise viimane tabamus kuulus siiski külalistele, kui endine Reali mängumees Asier Illarramendi tegi lõppskooriks 5:2 võõrustajate poolt vaadatuna.

Mõned tunnid varem kohtusid Leganes ja Eibar. Viimased teenisid selles mängus 1:0 võidu Ivan Ramise neljanda üleminuti väravast.

Real Madrid - Real Sociedad 5:2 (4:0)
1. Lucas Vazquez, 27., 37., 80. Cristiano Ronaldo, 34. Toni Kroos - 74. Jon Bautista, 83. Asier Illarramendi

Leganes - Eibar 0:1 (0:0)