Saalijalgpalli karikafinaali jõudis II liiga klubi (2)

Rõuge jõudis finaali. Foto: Jana Pipar / EJL

Saalijalgpalli karikavõistlustel jõudis finaali II liiga meeskond Rõuge Saunamaa, kes alistas esiliigas palliva Maccabi tulemusega 14:12.

Lõuna-Eesti meeskond jäi küll kohtumise alguses kiirelt 0:2 taha, kuid suutis juba poolajaks minna 7:5 ette. Teisel poolajal läks aga Maccabi taaskord juhtima 8:7, kuid Rõuge vastas sellele viie väravaga. Maccabi jõudis veel kahe värava kaugusele (10:12), kuid külalismeeskond võitis kohtumise lõpuks 14:12, teatas EJL-i koduleht.

Kohtumise, kus löödi lausa kuus omaväravat, kangelaseks tõusis Rõuge mängija Kristo Perli, kes lõi lausa viis väravat. Võitjate ridades sai kübaratriki kirja Oliver Ossipov, Maccabi poolt säras nelja väravaga Aleksandr Berg.

Esimesena pääses finaali SK Augur Enemat, kes alistas Narva Unitedi. Saalijalgpalli karikavõistluste finaal toimub märtsi alguses, toimumiskoha ja -aja teatab jalgpalliliit lähiajal.