Saksamaa alustas turniiri Leno käpardlikkusest hoolimata võidukalt (0)

Üleminekust Real Madridi unistaval Leverkuseni puurilukul Bernd Lenol oli täna väga halb päev. Foto: Leno Twitter

Saksamaa alustas täna maailmajagude karikaturniiri napi 3:2 võiduga Austraalia üle. Mõlemas Austraalia väravas oli omajagu süüd sakslaste väravavahil Bernd Lenol.

Tänases ainsas matšis läks Saksamaa juba viiendal minutil Lars Stindli tabamusest ette, kuid avapoolaja lõpus 41. minutil viigistas Tom Rogic Leno pudistamise järel seisu. Veel enne puhkepausile minekut realiseeris Julian Draxler kindlalt penalti, viies Saksamaa 2:1 ette.

Kohe teise poolaja alguses leiti hea sööduga Leon Goretzka, kes karistusalast juba 3:1 lõi. Ometi tuli mängu põnevus tagasi, sest 58. minutil lasi Leno käest lahti kinnipüütud palli ning Tomi Juric lükkas mõnelt meetrilt palli võrku - 2:3 Austraalia poolt vaadatuna. See seis hoidis põnevuse õhus viimaste hetkedeni, kuid valitsevad maailmameistrid, kes antud turniiri sisuliselt B-koondisega mängivad, alustasid võidukalt.

Järgmise matši peab Saksamaa neljapäeval Tšiiliga, Austraalia läheb vastamisi Kameruniga.

Austraalia - Saksamaa 2:3 (1:2)
41. Tom Rogic, 58. Tomi Juric - 5. Lars Stindl, 45. pen. Julian Draxler, 48. Leon Goretzka