Sarajevo edenes Bosnia ja Hertsegoviina karikavõistlustel finaali (0)

Frank Liivak mänguaega ei teeninud. Foto: FK Sarajevo

Frank Liivaku koduklubi FK Sarajevo alistas Bosnia ja Hertsegoviina karikavõistluste poolfinaali korduskohtumises teise kõrgliigaklubi FK Mladost Doboj Kakanj 3:2 ning edenes üldskooriga 4:3 finaali.

Kui avapoolajal väravaid ei nähtud, siis teisel kolmveerandtunnil löödi neid koguni viis. Sarajevo väravad sündisid 46., 60. ja 83. minutil. Vastased lõid mõned minutid enne mängu lõppu kaks tagasi.

Sarnaselt avamängule ei antud Liivakut mänguks üles ka kordusmatšis. Finaalis läheb Sarajevo vastamisi Siroki Brijeg - Željeznicar vahelise poolfinaalpaari võitjaga.