Slovakkia šokeeris Augsburgi porilompides Saksamaad (9)

Ragnar Klavanile vägagi tuttav Augsburgi kodustaadion Saksamaa rahvuskoondisele eriti armuline polnud, sest Slovakkiale kaotati eduseisust koguni 1:3.

Mario Gomez viis penaltist maailmameistrid juba 13. minutil küll ette, aga avapoolaja lõpus vahetati edu paari minutiga kaotusseisuks. Teine poolaeg algas aga korraliku viibega, sest Augsburgi jõudis pärale äike.

Kui mäng jätkus, siis oli platsil küllaltki koomiline vaatepilt, sest pall eriti liikuda ei tahtnud. Paremini kohanesid tingimustega taas slovakid, sest Juraj Kucka löögi pudistas jalgevahelt väravasse poolajal sisse vahetatud Marc-Andre ter Stegen.

Samal ajal mängis ka valitsev Euroopa meister Hispaania, kui tänu Nolito kahele väravale oldi 3:1 üle Bosnia ja Hertsegoviinast.

Valik sõprusmängude tulemusi:

Saksamaa - Slovakkia 1:3 (1:2)
13. pen. Mario Gomez - 41. Marek Hamsik, 44. Michal Duris, 52. Juraj Kucka

Hispaania - Bosnia ja Hertsegoviina 3:1 (2:1)
11., 18. Nolito, 90+5. Pedro - 29. Emir Spahic

Eemaldamine: 45. Emir Spahic

Albaania - Katar 3:1 (2:1)
23. Arlind Ajeti, 40. Ermir Lenjani, 64. Armando Sadiku - 2. Abdulkarim Hasan Fadlalla

11   •
(83.166.45.***)
No vot eta daa!
Luukere   •
(85.253.98.***)
Mis seal ikka, tüüpiline saksamaa. EMil läheb alles õigeks mänguks.
Hidalgo   •
(2607:f358:1f:b0:158e:8.***)
EMil saadaks jälle itaalialt kotti lihtsalt
deutschland   •
(193.40.13.***)
Sellel EM-il on Saksamaa vastu panustamine hea rahateenimise koht. Nende põlvkonnavahetus on ebaõnnestunud, lahkunud mängijate asemel on tulnud nõrga tasemega noored, kes koondises valdavalt ebaõnnestuvad. Saksamaa võib läbi väikese ime ehk EM-il veerandfinaali jõuda, aga see on ka raudselt nende lagi see aasta.
Tulips Yolo   •
(88.196.8.***)
Okei, aga kas selle peale mõtlesite, et äkki ei olnud põhikoosseis ja võib-olla katsetati mängijaid, kes võiks pääseda koos põhimeeskonnaga kaasa, nagu Sane, Weigl, Kimmich, Brandt, Rüdiger ja kasvõi Rudy? Ja keegi loomulikult ei märka, et puudu on Neuer, Hummels, Kroos, Müller, Reus jne...? Et see on tore, et te siin kõik jalgpalli eksperdid olete, aga türa võtke kokku ennast, ausalt. Kole on...
Idukari   •
(194.150.65.***)
Saksamaa läheb EM-ile suurima favoriidina!
mömmi   •
(217.71.46.***)
Olen nõus sellega,, et Saksamaa sel korral eimest viiult ei mängi. Saadakse küll alagrupist edasi, aga edasi pikalt ei minda.

Suure Itallia fännina julgen pakkuda, et seekordne finaalturniir on sedapuhku selline, kus alagrupist eddasi ei pääseta. Aeg-ajalt nad ikka üllatavad sellega.
Hidalgo   •
(193.40.56.***)
No enne võistlust ei maksa püssi põõsasse visata. Küll conte õiged mängiad emiks kokku saab, täna v homme peaks nimekiri välja tulema.