Šokk: Sevilla surus Unitedi madalamaks kui muru (9)

Kolmekordne võitja Manchester United naasis pärast nelja-aastast vaheaega Meistrite liiga kevadistesse mängudesse, kuid võõrsil Sevilla vastu ei suudetud midagi pakkuda. 0:0 viik jätab kordusmängu eel siiski kõik lahtiseks.

United näitas eeldatava favoriidina mannetut mängu kogu 90 minuti vältel - numbrites jäädi Sevillale alla pealelöökidega 6:25, raamilöökidega 1:8, nurgalöökidega 4:12. Ometi lõppes mäng väravateta viigiga.

Selles peab Jose Mourinho suuresti tänama David De Gead, kes hiilgas mitme tõrjega. Eriti meeldejääv oli ühekäereaktsioon avapoolaja lõpus, kui ta Luis Murieli pealöögi üle lati lükkas.

Hoopis vägevama vaatemängu pakkusid Donetski Šahtar ja Roma. Itaallaste uus kangelane, noor türklane Cengiz Ünder viis Roma poolajaks ette, kuid teine poolaeg kuulus täielikult võõrustajatele ja Roma peab olema pigem rahul, et tagasi koju sõidetakse vaid üheväravalises kaotusseisus ja võõrsilväravaga.

Meistrite liiga suundub nüüd nädalasele puhkusele, kaheksandikfinaalide kordusmänge hakatakse pidama alates 6. märtsist.

Sevilla - Manchester United 0:0

Donetski Šahtar - AS Roma 2:1 (0:1)