Tagurpidi reede: Premium liigast loobunud Maardu läheb täiseduga, Floral vaid kaks punkti (galerii!) (9)

Foto: Brit Maria Tael

Eelmisel aastal Esiliiga aastalõputurniiri võitnud Maardu Linnameeskond juhib nüüd pärast avapäeva täiseduga Premium liiga turniiri.

Maardu alistas täna neli esimest vastast vähemalt kaheväravalise ülekaaluga. Päeva viimane, viies vastane Tallinna Flora murti minimaalse paremusega 2:1.

Teisel kohal on Viljandi Tulevik, kes teenis neli võitu ja ühe viigi. Väravaküttide edetabelis jagavad viie tabamusega liidripositsiooni Vadim Aksjonov (Maardu) ja Rainer Peips (Tulevik).

Lõppenud suure Premium liiga hooaja terve esikolmik - Tallinna Flora, Tallinna Levadia, Nõmme Kalju - paikneb aastalõputurniiril tabeli viimases nelikus.

REKLAAM

Tabeliseis:

1. Maardu Linnameeskond 15p
2. Viljandi JK Tulevik 13p
3. Tartu JK Tammeka 12p
4. Paide Linnameeskond 7p
5. JK Narva Trans 6p
6. JK Tallinna Kalev 6p
7. Tallinna FC Levadia 4p
8. Tallinna FC Flora 2p
9. Pärnu JK Vaprus 1p 
10. Nõmme Kalju FC 0p

Parimad väravakütid:

5 väravat - Vadim Aksjonov (Maardu), Rainer Peips (Tulevik).
4 väravat - Zakaria Beglarišvili (Flora), Svjatoslav Jakovlev (Trans), Aleksandr Zakarljuka (Trans), Ilja Zelentsov (Maardu).
3 väravat - Deniss Vnukov (Tulevik), Kaspar Paur (Tammeka).

Tulemused:

Reedel, 29. detsembril
15.00 Maardu Linnameeskond - JK Tallinna Kalev 3:1 (Ilja Zelentsov, Vadim Aksjonov, Rain Aasmäe - Carl-Erik Sellenberg)
15.20 JK Narva Trans - Pärnu JK Vaprus 4:2 (Aleksandr Zakarljuka, Svjatoslav Jakovlev 2, Georgi Tunjov - Artur Šalda, Kristian Lenk)
15.40 Viljandi JK Tulevik - Nõmme Kalju FC 2:0 (Illimar Loigo, Martin Allik)
16.00 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameekond 2:2 (Rasmus Peetson, Timur Bulavkin - Michael Lilander, Ian-Erik Valge)
16.20 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora 4:3 (Andre Paju, Martin Jõgi, Tristan Koskor, Kaspar Paur - Zakaria Beglarišvili, German Šlein, Roman Sobtšenko)
16.40 JK Tallinna Kalev - JK Narva Trans 1:2 (Henrik Sepp - Aleksandr Zakarljuka, Svjatoslav Jakovlev)
17.00 Nõmme Kalju FC - Maardu Linnameeskond 1:3 (Kermo Pihelgas - Klimenti Boldõrev, Ilja Zelentsov, Vadim Aksjonov)
17.20 Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik 1:3 (Ander Ott Valge - Kristen Kähr, Rainer Peips 2)
17.40 Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Flora 1:1 (Robin Limberg - Henri Järvelaid)
18.00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 1:4 (ov Mark Edur - Raido Kannel, Alex Roosalu, Artjom Ostrovski, Artjom Volkov)
18.20 JK Narva Trans - Maardu Linnameeskond 1:4 (Aleksandr Zakarljuka - Vadim Aksjonov 2, Vadim Šalabai, Ilja Zelentsov)
18.40 JK Tallinna Kalev - Nõmme Kalju FC 1:0 (Hans Joosep Tammerik)
19.00 Pärnu JK Vaprus - Tartu JK Tammeka 1:2 (Artur Šalda - Tauno Tekko, Reio Laabus)
19.20 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1:2 (Zakaria Beglarišvili - Ander Ott Valge, Kristofer Piht)
19.40 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 4:0 (Roger Teor, Kristen Kähr, Rainer Peips, Indrek Ilves)
20.00 JK Tallinna Kalev - Pärnu JK Vaprus 1:0 (Carl-Erik Sellenberg) 
20.20 Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC 2:1 (Tristan Koskor, Kevin Anderson - Kristjan Kurim)
20.40 Paide Linnameeskond - JK Narva Trans 1:0 (Henri Hanson)
21.00 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 2:2 (Zakaria Beglarišvili 2 - Denis Vnukov, Rainer Peips)
21.20 Tallinna FC Levadia - Maardu Linnameeskond 1:3 (Markus Vaherna - Ilja Zelentsov, Daniil Lebedev, Rain Aasmäe)
21.40 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2:4 (Andre Frolov, Sander Sinilaid - Tauno Tekko, Kaspar Paur 2, Mart Paul Preiman)
22.00 Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans 5:2 (Denis Vnukov 2, Illimar Loigo, Rainer Peips - Aleksandr Zakarljuka, Svjatoslav Jakovlev)
22.20 Maardu Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2:1 (Daniil Lebedev, Vadim Aksjonov - Mihkel Ainsalu)

Turniir jätkub laupäeval kell 15.

LIVE-ülekanne:

Koosseisud:

Flora: Mihkel Ainsalu, Rauno Alliku, Zakaria Beglarišvili, Henri Järvelaid, Märten Kuusk, Marco Lukka, Mairo Miil, Martin Miller, Markus Poom, Joseph Saliste, Rauno Sappinen, Erik Sorga, German Šlein, Mait Toom, Ingmar Krister Paplavskis, Herol Riiberg, Magnus Karofeld, Madis Vihmann, Vladislav Kreida, Roman Sobtšenko, Kevin Aloe, Gert Kams.

Levadia: Kristjan Tamme, Bruno Aleksander Domingues, Alex Roosalu, Artjom Volkov, Mark Edur, Andrei Grigorjev, Timur Bulavkin, Rasmus Peetson, Cristofer Kuusma, Markus Vaherna, Artjom Ostrovski, Devid Lehter, Raido Kannel.

Kalju: Henri Perk, Vladislav Zanfirov, Vlasi Sinjavski, Kermo Pihelgas, Mathias Ranna, Marcus Suurväli, Jevgeni Demidov, Frank Kenneth Liblikmann, Kristjan Kurim, Alex Matthias Tamm, Dannar Pärtel, Kevin Rääbis, Martin Mägi, Vitali Teleš, Aleksander Volkov.

Trans: Nikita Jegorov, Nikita Savenkov, Mihhail Pavlov, Igor Ovsjannikov, Svjatoslav Jakovlev, Aleksandr Zakarljuka, Aleksei Stepanov, Roman Grigorevski, Nikita Mihhailov, Georgi Tunjov, Arseni Kovaltšuk, Vadim Mihhailov, Artjom Davõdov, Viktor Plotnikov, Vladislav Efimov, Artur Kotenko.

Paide: Raiko Mets, Kaarel Rumberg, Kristjan Pelt, Johannes Kukebal, Michael Lilander, Rico Reinoja, Markus Allast, Daniil Mandrikov, Joel Kokla, Randin Rande, Andre Frolov, Henri Hanson, Yao Michael Yann, Sander Sinilaid, Edgar Tur, Kristofer Piht, Ander Ott Valge, Ian-Erik Valge.

Tammeka: Karl Vaabel, Karli Kütt, Mikk Laas, Daaniel Maanas, Mihkel Järviste, Martin Jõgi, Tauno Tekko, Kaspar Paur, Markus Lokk, Silver Grauberg, Andre Paju, Artur Uljanov, Kevin Anderson, Reio Laabus, Erki Mõttus, Tristan Koskor, Siim Kask, Mart Paul Preiman, Siim Valtna.

Tulevik: Karl-Romet Nõmm, Andreas Kallaste, Martin Allik, Illimar Loigo, Gustav-Hendrik Seeder, Herbert Velleste, Siim Saar, Krister Kansi, Arlet Hunt, Kristen Kähr, Indrek Ilves, Rainer Rüütel, Rainer Peips, Roger Teor, Denis Vnukov.

Vaprus: Hendrik Vainu, Richard Aland, Dmitri Kutsarev, Joosep Sarapuu, Uku Kõrre, Tõnis Vihmoja, Rocco Mõtt, Robyn Hallmere, Enrico Veensalu, Artur Šalda, Ronaldo Tiismaa, Kristofer Kaasik, Rene Prans, Rasmus Ilves, Robin Limberg, Reno Mark, Georg Grahv, Kristen Saarts, Toomas Pent, Kristian Lenk.

Kalev:  Karl Andre Vallner, Daniil Koroljov, Kaspar Laur, Hans Joosep Tammerik, Ranon Kriisa, Hans Kristjan Hansberg, Gregor Wahl, Freddie Heinmaa, Silver Alex Kelder, Freddy Karpov, Kiur Mägiste, Carl-Erik Sellenberg, Kaspar Tilga, Samuel Vard, Juhan Jograf Siim, Henrik Sepp, Andi Kivirand, Alex Sander Sepp, Reinhard Reimaa, Mikk Kruusalu, Karl Anton Sõerde.

Maardu: Artjom Jakovlev, Klimenti Boldõrev, Anton Aristov, Vadim Šalabai, Ilja Zelentsov, Deniss Kovtun, Daniil Lebedev, Maksim Zelentsov, Jaroslav Dmitrijev, Vadim Aksjonov, Deniss Suvorikov, Rain Aasmäe.

Tutvu uute nimedega üleminekute lehel!

SEOTUD PILDIGALERII
Fotograaf: BRIT MARIA TAEL
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (9)

Registreeritud kasutajate kommentaare ei ole.

MM-IL
REKLAAM
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
REKLAAM
PREMIUM LIIGA
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
18
13
5
0
68:21
44
2.
18
13
3
2
57:15
42
3.
18
12
5
1
58:13
41
4.
18
10
5
3
45:22
35
5.
18
6
4
8
27:30
22
6.
18
5
5
8
30:38
20
7.
18
4
2
12
24:33
14
8.
18
4
2
12
18:56
14
9.
18
3
3
12
11:57
12
10.
18
1
4
13
15:68
7
 
Aarna lõi hooaja viienda värava
EESTLASED VÕÕRSIL
Aarna lõi hooaja viienda värava (0)
MM2018

Soccernet.ee - sinu teine kodu maailmameistrivõistlusteks!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA TALVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK