Vaata järele: Maardu mängis kõik trumbid Santose kätte (6)

Flora U-21 meeskond tähistamas. Foto: Brit Maria Tael

Esiliiga 35. vooru telemängus sai Maardu Linnameesond valusa kaotuse, kui Flora noortele jäädi alla skooriga 1:3.

Verinoore koosseisuga mängule tulnud Flora asus juhtima 26. minutil, kui täpne oli Otto-Robert Lipp. Kaheksa minutit hiljem suurendas eduseisu Rio Rando Kallaste tabamus.

Teise poolaja alguses lisas Kallaste veel ühe värava, kindlustades külalistele sisuliselt kolm punkti. Maardu auvärava lõi 75. minutil Vitali Gussev.

Vaata järele:

Mängu kommenteeris Kasper Elissaar.

22. oktoobril kell 19.00 Maardu kunstmuruväljakul.

Maardu Linnameeskond - Tallinna FC Flora U-21 1:3 (0:2)
75. Vitali Gussev - 26. Otto-Robert Lipp. 34., 50. Rio Rando Kallaste

Hoiatused: 22. Vadim Aksjonov, 90. Deniss Suvorikov - 55. Tanel Neubauer, 60. Rio Rando Kallaste, 82. Jan Kokla
Mänguolud: +6, pilves uduvihmane ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 42
Peakohtunik: Dmitri Kirilov
Abikohtunikud: Kristo Värva, Marto Kiisk
Neljas kohtunik: Revo Sirel

Maardu: Ilja Kassjantšuk, Anton Aristov, Klimenti Boldõrev, Deniss Kovtun, Ilja Zelentsov, Deniss Suvorikov, Jevgeni Gurtšioglujants, Maksim Krivošein (70. Daniil Lebedev), Vadim Aksjonov (63. Šahrijar Abdullajev), Rain Aasmäe (47. Aleksei Zelentsov), Vitali Gussev.
Varus: Artjom Jakovlev, Andrei Russak, Andrei Katsimon, Šahrijar Abdullajev, Daniil Lebedev, Vladislav Sokolov, Aleksei Zelentsov.

Flora U-21: Magnus Karofeld, Henri Järvelaid, Renno Soosaar, Tanel Neubauer, Henri Lehtmets (78. Mairo Miil), Vladislav Kreida (62. Jan Kokla), Rio Rando Kallaste (70. Joonas Soomre), Oliver Rass, Otto-Robert Lipp, Pavel Fedorenko, Kristjan Kask.
Varus: Ingmar Krister Paplavskis, Lucas Liiva, Mairo Miil, Kristjan Jürgenson, Joonas Soomre, Jan Kokla.

Enne mängu:

Maardu on enne vooru algust 51 punktiga neljandal kohal, hoides iseseisvate klubide arvestuses liigavõitja Viljandi Tuleviku järel teist kohta. Samas jääb Tartu Santos neist aga vaid kahe punktiga maha, tabelis mahub nende vahele veel ka Levadia U-21.

Flora U-21 on seevastu uhkes üksinduses omale hõbemedalid kindlustanud, sest neil ei ole võimalik ei langeda ega tõusta enam kuskile.

Maardu peatreener Andrei Borissov: "Floras II-s mängivad noored mehed, kes annavad endast väljaku peal kõik, sest tahavad saada esindusmeeskonda. Meid ootab raske mäng, aga kavatseme kodus näidata ilusat jalgpalli."

Võõrustajate pallur Klimenti Boldõrev: "Meid ootab raske mäng - nagu kõik teavad, mängivad ka mehed esimesest võistkonnast, kuid ka noored on motiveeritud, et pääseda sinna. Usun, et me oleme valmis, et võita kolm punkti ja rõõmustada meie fänne."

Flora U-21 abitreener Ats Sillaste: "Kuigi tabelis pole meil võimalik kuhugi tõusta ega langeda, siis Maardul on see eest palju kaalul. Seega tuleb näidata parimat mängu, et võtta positiivne tulemus."

Külaliste mängija Otto-Robert Lipp: "Eelmine voor tegime korraliku mängu suuresti tänu heale pingutusele. Seega ootan endalt ja meeskonnalt samasugust pühendumist, et need kolm punkti koju tuua."