Augsburg röövis Dortmundilt punkte, Wolfsburg võitis Gladbachi (1)

Saksamaa kõrgliiga 16. voorus ei suutnud Dortmundi Borussia koduväljakul Augsburgi alistada. Võidukad olid Wolfsburg, Hamburger SV ja Frankfurdi Eintracht.

Liigas võitude teenimisega raskustes oleva Dortmundi jaoks muutusid tiitlilootused veelgi keerulisemaks, kui koduväljakul ei suudetud alistada Augsburgi meeskonda. Ragnar Klavani endise koduklubi viis juhtima 33. minutil Ji Dongwon.

Teist poolaega alustas näljasemalt Dortmund ja 47. minutil Ousmane Dembele viigistaski seisu. Kodumeeskond rohkem väravaid aga lüüa ei suutnud ja mäng lõppes 1:1 viigiga.

Tabeli 13. ja 14. meeskonna ehk Mönchengladbachi Borussia ja Wolfsburgi vahelisest kohtumisest väljusid võitjatena viimased. Juba kolmandal minutil jättis Daniel Caligiuri võõrustajad kaotusseisu.

Järgmine värav sündis teisel poolajal, kui Thorgan Hazard viigistas skoori. Võiduvärava lõi 57. minutil Mario Gomez.

Sarnaselt Gladbachile pidi üllatuslikult vastase paremust tunnistama ka Schalke, kui jäädi alla Hamburger SV meeskonnale skooriga 1:2. Esimene pall saadeti väravasse alles 60. minutil, mil võõrustajad viis ette Nicolai Müller. Bobby Wood kasvatas eduseisu 82. minutil kahele väravale. Schalke ainsa tabamuse eest hoolitses minut enne normaalaja lõppu Donis Avdijaj.

Kindla võidu võttis Frankfurdi Eintracht, alistades 3:0 Mainzi. Kohtumise esimese värava lõi Branimir Hrgota 15. minutil. Kümme minutit pärast teise poolaja algust teenis Mainzi eest punase kaardi Jhon Cordoba ja ülekaalu kasutasid edukalt ära taas Hrgota ning 75. minutil Aymen Barkok.

Borussia Dortmund - Augsburg 1:1 (0:1)