Tihe päev Soomes: kolm eestlast võidukad, Anierile debüüdil viik (0)

Eesti jalgpalluritel oli Soomes tihe päev, kui neljast eestlasest kolm said võidu ning debüüdi teinud Henri Anier viigistas.

Mihkel Aksalu koduklubi SJK sõitis külla JJK-le, kelle vastu juba viiendal minutil juhtima mindi ning lõpuks 2:0 võit võeti. Eesti koondise väravavaht tegi kaasa täismängu.

Marko Meeritsa ja Markus Jürgensoni tööandjaks olev Vaasa Palloseura pidas koduplatsil Turu Interi vastu maha korraliku sõja ning lõpuks väljuti sellest tänu 88. minutil vähemusest löödud väravale 3:2 võiduga. Eestlased said mõlemad kirja 90. minutit.

Kuue päeva eest Lahtiga lepingu sõlminud Anier mängis Rovaniemi vastu 1:1 viiki. Kui Anier 59. minutil vahetusest mängu sekkus, oli seis veel 0:1.

Liigatabelit juhib 17. vooru järel 36 punktiga HJK. Vaasa on 30 punktiga teine, Lahti 27 punktiga kolmas ja SJK 22 punktiga kaheksas.