Tipud võitsid Inglismaal kindlalt, Liverpool pääses Meistrite liigasse (2)

Inglismaa kõrgliiga viimases voorus üllatustulemusi ei sündinud ning tippmeeskonnad võtsid kindlad võidud.

Võimsa mängu tegi enne vooru kolmandal kohal olnud Manchester City, kes enda Meistrite liiga koha juba esimese poolajaga kindlustas, mis võõrsil Watfordi vastu 4:0 võideti. Teisel poolajal lisas värava ka Victor Wanyama, tuues meeskonnale viieväravalise võidu.

Neljanda koha kindlustas ilma Ragnar Klavanita mänginud Liverpool, kes avapoolajal kodus Middlesbrough' vastu väga säravat mängu ei näidanud, kuid tänu hilisele väravale poolaja siiski võitis. Teise kolmveerandtunni alguses suurendas Philippe Coutinho suurepärane löök eduseisu ning skoori vormistas Adam Lallana.

Kuigi Arsenal suutis vaatamata Laurent Koscielny kiirele punasele kaardile Evertoni tulemusega 3:1 alistada, siis Liverpooli võit tähendab seda, et üle pika aja jääb Arsene Wengeri juhendatav meeskond Meistrite liigast kõrvale.

Kindlad võidud said ka tabeli tipud. Meistriks tulnud Chelsea alistas kodus Sunderlandi 5:1 ning Tottenham lõi võõrsil Hullile koguni seitse väravat. Enne vooru kuuenda koha taganud Manchester United alistas Crystal Palace'i.

Liverpool - Middlesbrough 3:0 (1:0)