Tottenham näitas taset ja Evertoni uus brasiillane jätkas head hoogu (0)

Premier League'i teise vooru esimestes mängudes suuri üllatusi ei tekkinud. Tottenham alistas põnevuskohtumises Fulhami 3:1 ja Everton suutis üle trumbata Southamptoni meeskonna.

Londoni klubide kohtumises alistas Tottenham kindlalt Fulhami 3:1. Esimene pool möödus rahulikult kuni Tottenhami ääreründaja Lucas lõi ilusa löögiga palli Fulhami väravavahi Fabricio selja taha.

Fulham alustas teist poolaega aktiivselt ning said 52. minutil oma tasu, kui Aleksandar Mitrovic suunas palli Hugo Llorisist mööda ja väravasse. Nii püsis mäng 74. minutini, kui Kieran Trippier lõi karistuslöögi ilusalt Fulhami väravasse. Harry Kane lisas veel omapoolse värava kolm minutit hiljem ning Tottenham teenis kolm punkti kindlalt.

Eduka soorituse tegi ka Evertoni meeskond, kes alistas koduväljakul Southamptoni. Mängu avavärava lõi Theo Walcott, kes 31. minutil andis värskelt 50 miljoni euro eest ostetud Richarlisonile söödu, mille brasiillane ka väravasse suunas. Richarlison on oma esimese kahe mänguga löönud kolm väravat.

Southampton lõi Evertonile ühe tagasi Danny Ingsi kaudu, aga sellest ei piisanud, et meeskonda alistada ja Everton võttis tugeva võidu.

Leicester mängis kodus üle Wolverhampton Wolvesi meeskonna, võttes 2:0 võidu. Esimese poolega lõi Leicester kaks väravat Matt Doherty omavärava ja James Maddisoni kaudu. Mängule lisas veel vürtsi Jamie Vardy punane kaart, mille inglane 66. minutil teenis.

Bournemouth alistas võõrsil West Hami meeskonna. West Ham läks 33. minutil Marko Arnautovici penalti kaudu juhtima, aga 60. minutil tõi Callum Wilson Southamptoni tagasi mängu ning kuus minutit hiljem viis Steve Cook meeskonna juhtima.

Teise vooru avamäng jäi väravateta viigiks. Cardiff ja Newcastle mängisid omavahel välja nullimängu, aga Newcastle jättis realiseerimata lisaminutite penalti. Kenedyl oli võimalus mängu viimase löögiga tuua Newcastle'ile võit, aga nõrga löögi tõrjus Cardiffi väravavaht Neil Etheridge.

Cardiff - Newcastle 0:0

Realiseerimata penalti: 90+6. Kenedy (Newcastle)
Eemaldamine: 66. Isaac Hayden (Newcastle)

Everton - Southampton 2:1 (2:0)