Trans lõi Paidele kolm ja võitis (2)

Endine CSKA mees Ilja Ferapontov lõi Paidele värava. Skooris ka testimisel olev ründaja Dmitri Kovb. Foto: jktrans.ee

Reede õhtul peetud treeningmängus alistas Narva Trans Männiku hallis kindlalt 3:1 Paide Linnameeskonna.

Paide Facebooki konto sõnul möödus esimene poolaeg pigem Paide dikteerimisel, kuid 40. lõi värava hoopis Transis testimisel olev ründaja Dmitri Kovb.

Poolajal tegi Paide kuus vahetust, Trans kaks ning juba 49. minutil lõi nooruke Georgi Tunjov Transi 2:0 ette. Kolmanda värava lisas penaltipunktilt  66. minutil  hiljuti Transiga käed löönud ründaja Ilja Ferapontov. Paide auvärava lõi mõned minutid enne lõppu Jasper Uwaegbulam.

Paide poolelt tegi uue mehena kaasa senine FC Levadia äärekaitsja Alger Džumadil.

Paide Linnameeskond - JK Narva Trans 1:3 (0:1)
85. Jasper Uwaegbulam - 40. Dmitri Kovb, 49. Georgi Tunjov, 66. pen. Ilja Ferapontov

Paide: Sten-Marten Vahi, Alex Sander Sepp (46. Lauri Varendi), Nikita Novopašin, Joosep Juha (46. Sander Sinilaid), Michael Lilander (46. Alger Džumadil), Sören Kaldma, Magnar Vainumäe, Randy Padar (46. Ander Ott Valge), Edgar Tur (46. Jasper Uwaegbulam), Henri Hanson, Emeka Friday Eze (46. Andre Järva).
Varusse jäi: Magnus Karofeld.

Trans: Aleksei Matrossov, Artjom Škinjov (70. Aleksandr Jurõšev), Nikita Savenkov, Vassili Pintšuk, Viktor Plotnikov (76. Mihhail Pavlov), Irie (54. Maksim Tšerezov), Denis Poljakov, Vadim Mihhailov (61. Arseni Kovaltšuk), German-Guri Lvov (65. Artur Nazarenko), Ioan Jakovlev (46. Georgi Tunjov), Dmitri Kovb (46. Ilja Ferapontov).
Varusse jäi: Artur Kotenko.