Türgi ja Serbia said kindlad võidud (0)

2018. aasta MM-valiksarja Euroopa tsooni päeva esimestes mängudes said kaheväravalised võidud kirja Türgi ja Serbia.

Türgi sai oma valiksarja viiendas mängus alles teise võidu, kui koduväljakul alistati 2:0 Soome. Kohtumise mõlemad väravad lõi esimese veerandtunni sees 25-aastane Beskitasi ründaja Cenk Tosun.

Gruusia läks Serbia vastu juba 6. minutil juhtima ning omas avapoolaja keskel hiilgavat võimalust eduseisu veelgi suurendada. Poolaja lõpus Dusan Tadic siiski viigistas penaltist ning teisel poolajal läksid külalised juba oma teed. Serbia tõusis võiduga tabelis liidriks, kuid Iirimaal on võidu korral Walesi üle võimalus neist mööda tõusta.