United ja Liverpool viigistasid ka oma teise vaatuse (14)

Premier League'i hooaja ühes suurimas vastasseisus tegid igipõlised rivaalid Manchester United ja Liverpool 1:1 viigi. Eesti koondise kapten Ragnar Klavan tegi kaasa kõik 90 minutit.

Kui United tuli mängule peale üheksa järjestikuse võiduga, siis nende külalised olid viimases kolmes mängus leppinud viigiga. Samuti tabas Liverpooli valus pettumus mängu eel, kui otsustati loobuda põhikeskkaitsja Joel Matipi kasutamisest.

United võttis sisuliselt esimesest minutist peale initsiatiivi enda kätte. Mitut head võimalust omas Zlatan Ibrahimovic, kuid hoopis Liverpool läks 27. minutil ühe standardolukorra järel mängu juhtima. Paul Pogba mängis nurgalöögi järel käega ning penalti realiseeris kindlalt James Milner.

United jätkas ka kogu teise poolaja domineerimist, kuid tihti jäädi hätta just viimasel kolmandikul. Ohtlikuks kujunesid ka Liverpooli kiirrünnakud.

United jõudis oma viigiväravani alles kuus minutit enne kohtumise lõppu. Marouane Fellaini esimene pealöök tabas posti, kuid teisest lainest tuli järgi Antonio Valencia ning tema tsenderduse järel saatis Ibrahimovic palli väravasse.

Manchester United - Liverpool 1:1 (0:1)