Uruguay turniir sai läbi enne kui Suareze oma alatagi sai (Suarez ei teadnud, et ta pole pingil!) (0)

Copa Americal sündis esimene superüllatus, kui Venezuela 1:0 Uruguayst üle oli ja 2011. aasta meistri väljakukkumisele ülilähedale viis.

Uruguay läks mängule ilma oma veduri Luis Suarezeta, kes oli piisavalt taastunud, et pingil olla, aga enne mängu välja antud protokollis oli ta siiski märgitud vigastatuks. Teise poolaja keskel läks ta küll sooja tegema, aga platsile teda mõistagi ei vahetatud ja see pani Barcelona ässa rusikatega vahetusmeestepinki peksma.

Platsil Suareze asendajad aga hakkama ei saanud. Avapoolaja keskel eksis valusalt puurilukk Fernando Muslera, kes ülikaugelt tulnud löögi küll latti suutis tõrjuda, aga teise palli saatis Salomon Rondon väravasse. Suareze eemalolekul kandis rünnakul põhiraskust Edinson Cavani, kes 90. minutil suurepärase võimaluse mööda virutas ja kaotusest meeskonda päästa ei suutnud.

Et õhtu teises mängus käis mehhiklaste jaks üle Jamaicast, on C-grupis kõik selge: mõlemad mängud võitnud Mehhiko ja Venezuela on edasipääsu taganud, Uruguay ja Jamaica peavad viimases voorus omavahel tähtsusetu mängu.

Uruguay - Venezuela 0:1 (0:1)