Vaata järele: Flora noored jätsid trilleris võidu koju (Hinda mängijaid!) (6)

Esiliiga 11. vooru avamängus alistas Flora U21 meeskond põnevusmängus Nõmme Kalju eakaaslased 3:2

Flora läks Lillekülas juba kolmandal minutil Silver Graubergi väravast juhtima, kuid poolajaks oli Kalju Sören Kaldma ja Peeter Kleini väravatest seisu ümber pööranud.

Teisel poolajal võttis favoriit siiski oma ning magusa võidu tõid Florale Sakari Tukiaineni ja Sander Lahe tabamused. Lisaks jättis soomlane 89. minutil realiseerimata penalti. Flora tõusis võiduga tabelis mängu vähem pidanud Infoneti II-ga liidrikohta jagama.

Vaata järele:

Ülekannet kommenteerivad Raul Ojassaar ja Silver Lulla.

Mängu eel:

Pärast kümmet mängu on Flora ja Kalju U21 meeskonnad Esiliiga tabeli erinevates otstes - Flora on eestpoolt teine, Kalju on aga tagantpoolt teisel ehk eelviimasel kohal.

Sellest hoolimata tõotab mäng aga tulla põnev - Tallinna suurte meeskondade vastasseisud on äärmiselt kompromissitud ka Esiliiga tasandil. Selle tõestuseks võib tuua just Flora ja Kalju esimese ringi omavahelise kohtumise, kus nõmmekad Flora  vastu koduplatsil 0:2 kaotusseisust välja tulid ning vägeva teise poolajaga seisu tablool viigistasid.

Flora U21 peatreener Joel Indermitte: "Uus mäng südika ja tahtejõudu täis Kalju U21 vastu. Eelmine mäng suutsime küll mänguliselt nende vastu hea partii teha, aga lasime lubamatult nad teisel poolajal mängu tagasi. Viimane mäng Kalevi vastu mängisime võistkondlikult hästi ning saime hea emotsiooni. Lähme kindlasti head mängu näitama ja loodame saada positiivse tulemuse."

Mängija Randin Rande: "Eelmine mäng Kaljuga jäi viiki, mistõttu teeme kõik, et seekord väljakult võitjana lahkuda. Muru muutub aina rohelisemaks ja ilmad ilusamaks, nii et pealtvaatajad on vägagi oodatud."

Kalju U21 peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Eelmise mängu kaotus oli raske, kuna nägime selle nimel palju tööd, kuid otsustavatel hetkedel ei suutnud me oma võimalusi ära lüüa. Parandame vead."

Mängija Randy Padar: "Neljapäeval mängime Flora U21 võistkonnaga, kellega esimene omavaheline mäng lõppes 2:2 viigiga, kelle vastu tegime suurepärase teise poolaja ja tulime 0:2 kaotusseisust välja. Võit Flora üle oleks magus, eesmärk on kolm punkti."

05.05. kell 19.00 FC Flora Lilleküla väljakul

Tallinna FC Flora U21 - Nõmme Kalju FC U21 3:2 (1:2)
3. Silver Grauberg, 62. Sakari Tukiainen, 73. Sander Laht - 17. Sören Kaldma, 45. Peeter Klein

Hoiatused: 51. Nikita Reintal - 65. Kermo Pihelgas, 67. Hendrik Keltman, 88. Henrik Kummer
Realiseerimata penalti: 89. Sakari Tukiainen
Pealtvaatajaid: 58
Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Rein Väin, Risto Eelmaa
Neljas kohtunik: Christopher-Magnus Rosen

Flora U21: Magnus Karofeld, Nikita Reintal, Madis Vihmann, Hans Joosep Tammerik, Silver Grauberg, Tõnu Paavo, Brent Lepistu (81. Markus Poom), Henri Järvelaid (74. Herol Riiberg), Randin Rande (58. Sander Laht), Kaspar Paur, Sakari Tukiainen (90+2. Samuel Vard).
Varus: Rasmus Kriisa, Marten Metsniit, Alex Sander Sepp, Herol Riiberg, Markus Poom, Samuel Vard, Sander Laht.

Kalju U21: Siim-Sten Palm, Kristjan Prunn (46. Hendrik Keltman), Kristen Viikmäe, Kermo Pihelgas (76. Madis Villems), Randy Padar (85. Karl Konrad Valtin), Eddie Ever (46. Šalva Helaia), Sören Kaldma, Peeter Klein, Vlasiy Sinyavskiy, Arthur Vladõtšenko, Henrik Kummer.
Varus: Henri Perk, Madis Villems, Hendrik Keltman, Šalva Helaia, Karl Konrad Valtin, Dannar Pärtel.