Vaata järele: Kaks korda juhtinud Santos jäi lõpuks punktideta (1)

Esiliiga 34. voor algas korraga Tartus ja Tallinnas - Soccernet.ee telemängus etendasid Tartu Santos ja Tallinna Flora U21 viieväravalise etenduse, kust külalised 3:2 võiduga väljusid.

Üleminekumängudele viivalt kohalt pääseda lootev Santos läks avapoolaja keskel 1:0 ette, kui Alex Meinhard vasakult karistusalla tungis ja madala palli esimesse posti tulistas.

Kauaks rõõmu ei jagunud, sest Flora keskkaitsja Vladislav Kreida keris 40 meetrilt karistuslöögi ristnurka, kuid poolaja Santos siiski võitis - möödus veel viis minutit ja Karl Rudolf Õigus taastas eduseisu.

2:1 edu mängiti aga sekunditega taas viigiks, kui poolajapausilt tulles läks Kristjan Kase löök läbi väikese ime võrku. Otsustava hoobi pani aga Henri Järvelaid kohtumise päris lõpus.

Samal ajal oli oluline mäng Tallinnas, kus Igor Morozovi ja Andreas Raudsepaga tugevdatud Levadia U21 võõrustas Tallinna Kalevit. Meistriliiga kohta püüdev Kalev sai Randy Padari 64. minuti ja Juhan Jograf Siimu üleminutite väravatest 2:0 võidu.