VAATA JÄRELE: kaks penaltit teeninud Keila kaotas Elvale (1)

Esiliiga 19. vooru avamängus teenis FC Elva 2:1 võidu Keila JK üle, kuigi Keilal oli kasutada kaks penaltit.

Esimese penalti teenis Robert Lepik juba 17. minutil, kui Martin Thomson ta karistusalas maha niitis. Lepiku kehva löögi suutis Arvo Käkk keskelt tõrjuda.

Avapoolaja võitis Elva tänu Andris Altsaare ja Veiko Maidla väravatele 2:0 ning teise poolaja alguses sai Tiit Tikenberg kaks kollast kaarti, jättes Keila vähemusse.

Viimaseks paarikümneks minutiks suutis külalismeeskond Keila kohtumisse täispinge tagasi tuua, sest Oliver Suur realiseeris penalti. Karistusalas veategijaks oli taaskord Thomson.

Elva jätkab Esiliigas neljandal ja Keila viimasel, kümnendal kohal.