VAATA JÄRELE: Kalev U21 võitis võõrsil ja tõusis Welcost mööda (6)

Esiliiga 22. voor algas Tallinna Kalevi duubelmeeskonna 3:1 võiduga võõrsil Tartu Welco üle. Kalev U21 tõusis tänu kolmele punktile tabelis Welcost mööda, kuuendaks.

Innar Paal lõi ühe karistuslöögi posti, aga järgmise juba 13. minutil ilusti üle müüri väravasse. Neli minutit hiljem Welco viigistas, kui Mikk Valtna tegi hea eeltöö ja Oskar Pedosk suutis väravaesises saginas skoorida.

Teisel poolajal lõi Kalev U21 kuue minuti sees kaks väravat, mille autoriteks olid Mikk Kruusalu ja Brandon Bachmann.

Üleajal tõrjus Daniil Koroljov altnurgast Valtna penalti, Georgi Ivanovi löök tabas aga ristlatti.