VAATA JÄRELE: Läti sai Eestist jagu ja võitis Balti turniiri, eestlannad jäid teiseks (0)

Naiste Balti turniiri otsustavas mängus sai Läti Eestist 2:0 jagu ja võitis Balti turniiri. Eesti jäi tänu paremale värate vahele Leedu ees teisele kohale.

Kuna Eesti tegi turniiri avamängus Leeduga väravateta viigi, Läti oli aga Leedust parem 4:0, siis piisas täna Lätile turniiri esikoha saavutamiseks viigist, Eesti vajas võitu. Läks aga teisiti, sest kahest teise poolaja standardolukorrast võttis Läti 2:0 võidu.

Sandra Voitane lõi 47. minutil avavärava otse karistuslöögist, Karlina Miksone otsustas võimsa pealöögiga asjad 69. minutil ära ja Eesti enam vastata ei suutnud. Kuna Leedu kaotas Lätile 0:4 ja Eesti 0:2, siis jäi teine koht Eestisse.