VAATA JÄRELE: vähemuses Kalju noored said Bernhardti esimeses kodumängus punkti (Welco hiline spurt tõi derbivõidu!) (6)

Esiliiga 24. vooru telemängus võõrustas äsja Frank Bernhardti näol uue peatreeneri saanud Nõmme Kalju U21 Hiiu kunstmurustaadionil JK Tallinna Kalevi noortemeeskonda, kellega tehti 1:1 viik. Vaata mäng järele Soccernet.ee vahendusel!

Kui Bernhardti hoolealused said mehe avamängus eelmises voorus Flora eakaaslastelt suure 0:6 kaotuse, siis esimeses kodumängus Kalevi U21 vastu võeti läbi raskuste 1:1 viik. Kalev läks 33. minutil Innar Paali penaltist juhtima ning kui Frank Kenneth Lilblikmann 44. minutil oma teise kollas kaardi sai, muutus Kalju seis eriti keeruliseks.

Ometi võitles Kalju lõpuni ning kuna Kalevi noored jätsid oma mitmed võimalused kasutamata, saigi Dannar Pärtel 87. minutil Kristen Viikmäelt söödu saanuna mõnelt meetrilt tehtud löögist tabloole 1:1 viigi tuua. Kalju U21 teenis sellega oma esimese punkti pärast kolme kuud.

Õhtu teises kohtumises võitis Welco Tartu derbis 3:1 Santost, seejuures lõi Welco kõik oma väravad pärast 83. minutit, kui Dmitri Kutsarev oli Santose vähemusse jätnud. Welco ridades tegi debüüdi aastate eest meistriliigas Tammekat esindanud Markus Jõgi.

Protokollid:

16. augustil kell 19.00 Hiiu kunstmurustaadionil

Nõmme Kalju FC U21 - JK Tallinna Kalev U21 1:1 (0:1)
87. Dannar Pärtel - 33. pen. Innar Paal

Hoiatused: 32. Hubert Hakk, 39., 44. Frank Kenneth Liblikmann - 74. Mooses Leinštrep
Eemaldamine: 44. Frank Kenneth Liblikmann
Mänguolud: +23, päikesepaisteline; kunstmuru heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 57
Peakohtunik: Tanel Üprus
Abikohtunikud: Johann Kuldmäe, Allar Nõugast
Neljas kohtunik: Simmo Tõnisson

Kalju U21: Henri Perk, Hektor Talviste, Daniil Mandrikov, Silver Hansen, Hubert Hakk, Dannar Pärtel, Kristen Viikmäe, Frank Kenneth Liblikmann, Vladislav Zanfirov (46. Margus Reinaru), Jevgeni Demidov, Ruslan Kolesnikov.
Varus: Margus Reinaru, Richard Rõõm.

Kalev U21: Daniil Koroljov, Kiur Mägiste, Tristan Toomas Teeväli, Markus Allast, Daniil Ševjakov, Innar Paal, Reinhard Reimaa (46. Sander Pomjalov), Mark Petrov, Gregor Wahl (77. Kristjan Heinmäe), Mooses Leinštrep, Mikk Kruusalu (84. Marek Kahr).
Varus: Stiven Raider, Kristjan Heinmäe, Sander Pomjalov, Renee Stamberg, Marek Kahr.