Vähemuses Juventus võttis raske võidu, Leicester jätkab täiseduga (2)

Meistrite liigas käis täna kolmanda vooru avapauk, mille raames ühtegi suurt üllatust ei sündinud - suured klubid võtsid oma.

E-alagrupis pakkusid haarava lahingu Bayer Leverkusen ning Tottenham Hotspur, kes omavahel võitjat välja selgitada ei suutnud, leppides lõpuks väravateta viigiga. Võimalusi oli mõlemale poole, esimesel kolmveerandtunnil käis pall ka Bayeri latis, kuid väravalukk jäi siiski lahti muukimata. Teises kohtumises päästis Moskva CSKA vastu Monacole viigipunkti Bernardo Silva, ühtlustades skoori alles 87. minutil.

Real Madrid ei jätnud aga midagi juhuse hooleks, kui koduväljakul purustati skooriga 5:1 Varssavi Legia. Sealjuures ei õnnestunud Cristiano Ronaldol jõuda ihaldatud 100. värava tähiseni UEFA kõikide sarjade koondarvestuses. Küll aga sai 31-aastane Portugali staar kirja kaks väravasöötu. Dortmundi Borussia aga ei lasknud end Lissaboni Sportingu poolt üllatada. Kuigi esimesel poolajal saavutatud kaheväravaline eduseis sulas teisel kolmveerandtunnil ühe võrra väiksemaks, tulid sakslased Lissaboni koopast välja siiski väärtusliku võiduga.

Täiseduga jätkab aga Inglismaa kõrgliigas mängulist vähikäiku tegev Leicester City, kes seekord alistas küllatulnud FC Kopehaageni Riyad Mahrezi väravast 1:0. Samal ajal noppis aga ülimalt magusa võidu Leicesteri alagrupikaaslane Porto, kes tuli Brugge vastu välja kaotusseisust ning tänu Andre Silva üleajapenaltile suudeti lõpuks ka kolme punktini jõuda.

Sevillas on tasapisi mängu käima saamas aga endine Manchester City äss Samir Nasri, kelle värav osutus Hispaania klubi jaoks piisavaks, et seljatada Zagrebi Dünamo. Põnevuskohtumises Lyoni ning Torino Juventuse vahel jäid aga Itaalia valitsevad meistrid teise poolaja alguses väljakule kümnekesi kuna teise kollase kaardi tõttu saadeti duši alla Mario Lemina. Lõpuks sai Juventus aga siiski oma tahtmise, kui 76. minutil lõi kohtumise ainsa värava Juan Cuadrado.