Vähemuses Levadia jäi Narvas viimasel hetkel hilise võiduta (0)

Viigivärava autor Deniss Poljakov. Foto: Liisi Troska

Vähemuses Tallinna Levadia viimase vahetuse käigus väljakule sisenenud Rasmus Peetson lõi viimasel minutil värava, kuid Narva Trans leidis sellele üleajal vastumürki - kohtumine jäi 1:1 viiki.

Esimene poolaeg oli rahulik. Levadia valdas palli ja toimetas aeg-ajalt tsenderdusi karistusalasse, aga löögile pääseti harva. 20. minutil sai pärast Harini tsenderdust värava ees korralikult peaga löögile Roman Debelko, kuid oli ebatäpne.

Teise poolaja alguses tõrjus Artur Kotenko näpuotstega posti äärest Nikita Andrejevi ohtliku peapalli.

Tsenderdajaks oli taas Harin, kellest sai aga 64. minutil kohtumise antikangelane. Harin korjas oma mängu teise kollase kaardi ja ühtlasi hooaja teise punase, kui läks keskjoone juures Deniss Poljakovile korkidega sisse.

Kümnekesi jäänud Levadia saatis 80. minutil oma viimase vahetusmehena platsile Peetsoni, kes kümme minutit hiljem Dmitri Kruglovi karistuslöögi peaga võrku suunas - 0:1.

Peetsonit siiski mängu kangelasena mäletama ei jääda, sest Trans polnud alla andnud ja leidis üleaja lõpus vastuse. Poljakovi löök võttis Igor Dudarevi jalast sellise rikošeti, mis Sergei Lepmetsa üle mängis - 1:1.

Trans jätkab seega tänavu koduväljakul kaotuseta. Levadia jäi viiendat Narva-reisi järjest võiduta ning andis võimaluse Nõmme Kaljule homme liidriks tõusta.

Mängu parim - Igor Ovsjannikov

Tavaliselt äärel tegutsev Ovsjannikov pidi täna keskkaitses mängima, kuid sai sellega suurepäraselt hakkama. Ta paistis silma oma karistusalas paljude pallide võitmisega ning andis panuse sellesse, et tablool 89 minutit nullid püsisid. Viigiväravale andis ta resultatiivse söödu.