Valencia ei anna Barcelonale hingamisruumi (täiendatud) (0)

Valencia meeskond teenis Hispaania kõrgliiga 12. voorus järjekordse võidu ja tabeliliier Barcelona jääb endiselt vaid nelja punkti kaugusele. Võidukad olid ka Malaga ja Levante.

Barcelona ja Atletico Madridi kõrval on Valencia kolmas meeskond, kes sel hooajal pole veel kaotusekibedust tundnud. Geoffrey Kondogbia ja Santi Mina väravatest alistati võõrsil Espanyol ning 30 punktiga kindlustati tabelis teist kohta.

Raske võidu teenis Malaga, kui oldi 3:2 üle Deportivo La Corunast. Otsustava värava lõi seal Borja Baston. Levante võitis Cheick Doukoure ja Jasoni tabamustest Las Palmase meeskonda ning viimane jätkab koos Deportivo Alavesiga tabeli põhjas.

Päeva viimases kohtumises tegid 1:1 viigi Athletic Bilbao ja Villarreal. Villarrealil oli hea šanss juba 20. minutil juhtima minna, kuid Manu Trigueros ei suutnud penaltit ära realiseerida. Hispaanlane oli varsti aga täpne, kuid vanameistri Aritz Adurizi 77. minuti tabamus päästis võõrustajatele ikkagi punkti.

Vooru lõpetavad homme Eibar ja Real Betis.

Malaga - Deportivo La Coruna 3:2 (1:1)
15. Roberto Rosales, 63. Chory Castro, 84. Borja Baston - 23. Lucas Perez, 52. Fabian Schär

Espanyol - Valencia 0:2 (0:0)