Vändra pikendas oma kaotuseta seeria 10-mänguliseks (5)

Esiliiga B-s peeti täna samaaegselt kolm kohtumist kolmest erinevast voorust. Vändra Vaprus pikendas oma kaotuseta seeria 10-mänguliseks ja tõusis tabelis hetkel teisele kohale.

Vändra alistas Raasiku Jokeri 2:0, väravad löödi järjestikustel minutitel. Viimasest kümnest matšist on Vaprus võitnud kaheksa ja viigistanud kaks.

Liider Keila JK kaotas kodus tabeli punase laterna Sillamäe Kalev U21 vastu avapoolaja, aga võitis mängu 3:1.

Paide Linnameeskonna ja Tartu Tammeka duublite heitluses jäid tartlased juba avapoolajal vähemusse, kuid said kätte 1:1 viigi.

Mitteametlikud protokollid (EJL-i kodulehelt):

12. juulil kell 19.00 Paide linnastaadionil

Paide Linnameeskond U21 - Tartu JK Tammeka U21  1:1 (1:1)
29. Kristofer Kartau - 13. Sander Taan

Hoiatused: 73. Rico Reinoja - 20., 32. Mihkel Ustav, 66. Sander Taan, 82. Artur Uljanov, 90+2. Karli Kütt
Eemaldamine: 32. Mihkel Ustav
Mänguolud: +22, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik: Kristo Värva
Abikohtunikud: Marto Kiisk, Allar Nõugast

Paide U21: Rene Merilo, Kaspar Laur, Rauno Kööp, Markus Allast, Tomi Linde, Rico Reinoja, Dmitri Papušin (63. Johannes Kukebal), Kristofer Kartau, Ruslan Kolesnikov (81. Kaarel Rumberg), Carl Kalju, Kristjan Heinmäe.
Varus: Kaarel Rumberg, Jasper Uwaegbulam, Johannes Kukebal.

Tammeka U21: Karli Kütt, Temari Nuuma, Mihkel Ustav, Mirko Nõmmsalu, Sander Künnapuu, Markus Kontkar, Sten Reinkort, Artur Uljanov (83. Reimo Ojala), Erki Mõttus (61. Kevin Rääbis), Sander Taan (87. Andre Varusk), Markus Lokk (27. Mihkel Järviste).
Varus: Carl Kaiser Kiidjärv, Mihkel Järviste, Kevin Rääbis, Andre Varusk, Reimo Ojala.

12. juulil kell 19.00 Raasiku Põhikooli kunstmuruväljakul

Raasiku FC Joker - Vändra JK Vaprus  0:2 (0:2)
28. Andro Aavik, 29. Toomas Mangusson

Hoiatused: 7. Rauno Pruuli, 70. Markko Kudu, 82. Ervo Vaatmann - 37. Andro Aavik, 59. Martin Pärn
Mänguolud: +20, päikesepaisteline tuuline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 84
Peakohtunik: Tanel Üprus
Abikohtunikud: Andres Kalvik, Aleksei Latõnin

Joker: Oliver Vunder, Andres Dzestelov, Ott Reinike, Rauno Pruuli, Ain Platatsis (69. Ervo Vaatmann), Rando Randjõe, Janar Pragi (64. Priit Betlem), Ergo Teino, Kuldar Võsar, Rene Lill (60. Rauno Esop), Markko Kudu (74. Alvar Terasma).
Varus: Rauno Esop, Priit Betlem, Ervo Vaatmann, Alvar Terasma, Riido Reiman.

Vändra: Hans Naano, Maigo Vaakmann, Oliver Ojala, Toomas Eier, Andro Aavik, Ranet Lepik, Aare Avila, Toomas Mangusson (46. Harris Jürissaar), Martin Pärn (69. Jargo Pert), Kaarel Saaremets (87. Rein Kontus), Albert Anissimov (90+1. Mattias Kapral).
Varus: Harris Jürissaar, Rein Kontus, Jargo Pert, Mattias Kapral.

12. juulil kell 19.00 Keila staadioni muruväljakul

Keila JK - JK Sillamäe Kalev U21  3:1 (0:1)
59. Henry Rohtla, 65. Oliver Suur, 88. Kaspar Kaldoja - 15. Roman Grigorevski

Hoiatused: 17. Marko Mõek, 64. Gregor Aru - 45. Ilja Šepelev, 87. Erik Anohhin
Mänguolud: +21, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 108
Peakohtunik: Miko Pupart
Abikohtunikud: Rando Kesküla, Rasmus Pappo

Keila: Mart-Mattis Niinepuu, Marko Mõek, Braien Kaldoja, Mait Nõmme, Erkki Pärna, Kaspar Kaldoja, Henry Rohtla, Oliver Suur (75. Joel Metsson), Jako Metsson (65. Emmanuel Testimony Odeh; 83. Steven Linkov), Egon Mõek (46. Gregor Aru), Meelis Reiss (46. Priit Danelson).
Varus: Gregor Aru, Emmanuel Testimony Odeh, Priit Danelson, Steven Linkov, Kermo Kiiler, Alex-Sander Puhm, Joel Metsson.

Sillamäe U21: Eduard Orehov, Oleg Ivanov, Aleksei Andrejev, Daniil Šišov (46. Erik Anohhin), Artur Laks, Jelissei Zahharov (85. Elmin Tšaban), Semen Fedotov, Mihhail Slaštšjov, Ilja Šepelev (46. Aleksandr Vtorušin; 90. Konstantin Ivanov), Roman Grigorevski, Irakli Torinava.
Varus: Erik Anohhin, Aleksandr Vtorušin, Elmin Tšaban, Konstantin Ivanov.

Tubli, Keila.
Sillamäe koosseisus oli vastas, nende uus täiendus - UEFA Meistrite Liiga alagrupifaasi kogemustega tähtmängija Semen Fedotov, kuid Keila mängijad suutsid ta piisavalt hästi neutraliseerida ja võit koju jätta.
ohohoo   •
(87.98.2.***)
Sillamäe oli nagu ümbersündinud. Kui sellise koosseisuga minnakse vastu ka järgnevatele mängudele, siis hakkavad paljud satsid karistada saama. Sisuliselt kogu 1.poolaeg suruti Keilat iga nurga alt, kuid mitmel korral päästis kaitseliin, Mart ja õnn. Õnneks tegi Keila poolajal asjast kiired järeldused ja lükkas 2.poolajaks 5nda käigu sisse Aru ning Danelsoni vahetuste toel.
Viimsi ja Sillamäe on nüüdsest suureks ohuks kõigile.
Pealtvaataja   •
(146.255.183.***)
Reiss ja Odeh on ülisitad sel aastal! Lambivennad
Pealtnägija   •
(37.157.104.***)
Sa oled ise ülisitt. Et siin teisi maha teed. Väga inetu inimene oled. Katsu nüüd areneda veits.Reiss ja Odeh on väga head mängumehed
to soggernet   •
(77.233.95.***)
kust Soccernet mängu andmed võtab!? Jokeril 3st kaardi saajast aind 1 täppi pandud :) juba ca 30min peale mängu olid siin tulemused ja valed kaardisaajad kirjas. Kui kohapeal käidi vaatamas, siis fakt, et isegi inspektorid väljaku ääres ei teadnud kaardi saajaid kuniks täna peale lõunat oli protokolli kantud.

Ametlik: seni vaid korra võidutsenud Transi ja Eremenko koostöö sai lõpu