Võimsa avapoolaja teinud Real kordas rekordit - 39 mängu järjest kaotuseta (0)

Hispaania kõrgliiga tabeliliider Real Madrid tegi oma aasta esimeses liigamängus korraliku etteaste, kui alistas Santiago Bernabeul Granada koguni 5:0. Kõikide sarjade peale püsitakse kaotuseta juba 39 mängu järjest.

Reali 2017. aasta esimene kodumäng oli suure tähelepanu all, sest Cristiano Ronaldo esitles publikule oma järjekordset Ballon d'Ori ja selle puhul olid staadionil kohal ka varasemalt selle auhinna võitnud endised Reali mehed Raymond Kopa, Ronaldo Nazario, Luis Figo, Michael Owen ja mõistagi ka Zinedine Zidane, kes praegu klubi peatreenerina töötab.

Legendid ei pidanud 17. vooru kohtumises kaua väravaid ootama, sest juba 12. minutil viis Isco Karim Benzema söödust Reali Granada vastu 1:0 ette. 20. minutil lõi Benzema ise teise, tehes seda kusjuures suluseisust, kuid kohtuniku lipp ei tõusnud.

Enne pooltunni täitumist sahistas võrku ka Cristiano Ronaldo, kui suunas Marcelo tsenderdusest tulnud palli peaga võrku. Vahetult pärast pooltunni täitumist lõi oma teise ja Reali neljanda värava Isco. Lõppseisu 5:0 vormistas teisel poolajal Casemiro, kes James Rodriguezi karistuslöögist tulnud tsenderduse ära realiseeris.

Reali 39-mänguline kaotusteta seeria on Hispaania klubide rekordi kordamine. Eelmisel aastal püsis Barcelona kaotuseta sama kaua, kuniks just Real nende seeria lõpetas. Zidane'i hoolealused saavad rekordi enda nimele, kui suudavad tuleval neljapäeval vältida kaotust karikasarjas Sevilla vastu.

Eile õhtul tegid LaLiga 17. vooru avamängus 1:1 viigi Espanyol ja Deportivo.

Real Madrid - Granada 5:0 (4:0)