Welco läks neljandana 1/16-finaali (0)

Eesti karikavõistlused said täna jätku ühe 1/32-finaaliga, millest väljus võitjana Esiliiga meeskond Tartu JK Welco.

Varasemalt karikas ka Flora esindusega vastamisi läinud Welcol läks tänavu loosiga õnnelikumalt, kui külla tuli sõita Flora U19 esindusele. Teises liigas mängivad Flora noored pakkusid hea lahingu, ent üks värav mõlemal poolajal murdis nende vastupanu ja Welco läks 2:0 võiduga edasi.

1/16-finaalis on koha taganud ka FC Kuressaare, Flora U21 ja Rakvere Tarvas. Järgmised 1/32-finaalid mängitakse pühapäeval, kui kavas on koguni viis kohtumist.

Tallinna FC Flora U19 - Tartu JK Welco 0:2 (0:1)