Zelinski oma meeste lohakast tegutsemisest: mäng algab juba riietusruumis (4)

Kuigi Pärnu Vaprus tuli Tartu Tammeka vastu 0:3 pealt 2:3 seisule, siis lepiti lõpuks ikkagi 2:4 kaotusega. Peatreener Indrek Zelinski polnud rahul kummagi poolaja algusega, kui neile löödi kiireid väravaid.

"Mäng kestab 90 minutit ja olenemata seisust tuleb mängida alati lõpuni. Tagasitulek hakkab väikestest asjadest, aga rohkem teevad mulle muret poolaegade algused. Sinna see mäng läks ja üks punkt või kolm punkti. Äärmiselt lohakad tegutsemised, mida ei saa aktsepteerida," oli Zelinski tõre.

"Mäng algab tegelikult juba enne vilet riietusruumis. Samamoodi ka teisel poolajal - viimase asjana ütlesin ma enne väljatulekut, et mäng juba käib ja pange end valmis. Aga jällegi said vastased palli ja lõid varbaga väravasse. Alguses tuleb teha lihtsaid asju ja mängu sisse elades saab raskemaid asju hakata tegema," õpetas ta oma meeskonda.

Sel hooajal Vapruse eest kolm väravat löönud Tõnis Vihmoja jäi esialgu pingile ja sekkus lõpuks pooleks tunniks. Zelinski selgitas, miks ta sellise valiku tegema pidi: "Tõnis käib päeval tööl ja õnneks pidi ta täna olema vaid kella üheni. Aga ikkagi tööinimene... ja mitte kontoritöö, vaid värskes õhus päikese all. 90 minutit poleks ta kindlasti ära kannatanud. Ma arvan, et need mängijad, kes tema asemel olid, said hästi hakkama ja Tõnis andis palju juurde, kui ta sisse tuli."